Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Praha Motol - spolhra (čt 18.5. od 17:30+)

Stav
Uzamčeno.
Aktuálně to máme takto:

Přihlášení účastníci (12 x fee 9j za 350,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):
Prosím, všechny co dorazí, napište mi své jméno a členské číslo do souboru: https://goo.gl/MK2RrI

Budu to zítra posílat o Motola na recepci, aby se ve čtvrtek urychlila administrace odbavení. Seskládáme se na místě, byť přípravu udělám a dám sem - změny pak možné. Předpokládám, že různě nahlášené dvojice atp. půjdou spolu. Jestli někdo speciální přání, tak sem. :)
 
Upraveno:
S tím pozdějším časem to mam jako ati. První by měli jít singlisti, ať nemusíme my ostatní poslouchat komentáře o kvalitě naší hry :)
 
Tak už nemáš ... Připiš si tam Jerry+1
 
Před víkendem ještě připomínám, že ve čtvrtek je možnost jít do motola, mám u sebe ještě dva nezamluvené vouchery... seznam zatím předběžně přihlášených účastníků viz úvodní příspěvek.

To patřilo jako odpověď sem ... Tak už nemáš ... Připiš si tam Jerry+1
 
To patřilo jako odpověď sem ... Tak už nemáš ... Připiš si tam Jerry+1
ok prima

---

Poslal jsem info o účastnících na recepci, dám vědět. Celkem by nás mělo být offroad. :) Potvrdím, jakmile dostanu potvrzení já.
 
Náčelníku, ač velmi nerad, musím se omluvit. Z těch nejhorších možných důvodů - pracovních...tak snad aspoň někdo využije levné fee:)
 
Náčelníku, ač velmi nerad, musím se omluvit. Z těch nejhorších možných důvodů - pracovních...tak snad aspoň někdo využije levné fee:)

Ok, škoda, no.
 
Z Motola potvrzeno a zarezervováno:

Datum: zítra ve čtvrtek 18.5.

flajt 17:30:
  • Lubos Hendrich (14,3) (@Seppper) (voucher)
  • Jiří Žampach (9,5) (@Helldriver)
  • Jaroslav Peca (24,4) (@Jerry) (voucher)
  • Nekola Lukáš (23,4) (voucher)
flajt 17:40:
  • Alena Součková (26,9) (@Ája)
  • Michaela Záhumenská (10,9) (@Míša)
  • Jiří Lhotka (21) (@Marklar) (voucher)
  • ?
flajt 17:50:
  • Attila Pál (8,6) (@ati)
  • Jan Horyna (32,5) (@jan) (voucher)
  • Michal Šatal (50) (@requo) (voucher)
  • ?
flajt 18:00:
  • Jaroslav Kubánek (24,1) (@JardaK ) (voucher)
  • Jan Hrbek (34) (@honza62) (voucher)
  • Jan Hrbek ml. (30,5) (voucher)
  • František Holub (36) (voucher)

Dva se mi zatím omluvili, proto ta volná místa. Kdo budete mít chuť se přidat, je možnost. Na recepci je zarezervováno, vouchery odevzdám, zaplatit pak prosím mě (350,- Kč - prosím přesně :). Přijďte včas (alespoň 15min před startem), sázky ve flajtu vítány, výsledky volitelně zapisovat - nicméně vyhlašování tentokrát nebude. Po odehrání pokec, pro ty co nespěchají dom.

Pokud někdo má o něco zájem ze shopu 19.jamky, objednejte u @kristyna, vybaví mě příp. balíčky.

Zítra ahoj v Motole! :)
 
Pojedu tam rovnou z letiste... jelikoz mam cas, tak asi potrenuji. Takze pokud tam nekdo dorazi drive, dejte vedet.
 
Upraveno:
Budu tam taky určitě dřív, doufám, že už kolem čtvrté... Mám před tím nějakou konferenci, tak doufám, že se dotazy na konci moc neprotáhnou. Ukážu ti a půjčím ty Cobry dřeva.

Btw. znáte to tam, jaká jamka je nejlepší na neofiko nearest? trojka nebo pětka?
 
Ani jeden tripar není zrovna lehký, takže je asi úplně jedno kam to pichnes, osobně bych volil tu pětku.
 
Budu tam taky určitě dřív, doufám, že už kolem čtvrté... Mám před tím nějakou konferenci, tak doufám, že se dotazy na konci moc neprotáhnou. Ukážu ti a půjčím ty Cobry dřeva.

Btw. znáte to tam, jaká jamka je nejlepší na neofiko nearest? trojka nebo pětka?
Já bych možná volil naopak 8ku, tam mají šanci se dostat i lidi s vyšším HCP.
A longista na 7ku, tam se udrží jen zázrakem.:D
 
Já bych možná volil naopak 8ku, tam mají šanci se dostat i lidi s vyšším HCP.
A longista na 7ku, tam se udrží jen zázrakem.:D
nearest 3, dobiha to dolu :) :D
 
Jak já vám závidím. :( Ale třeba mi to jednou taky vyjde. BTW @requo už je plán na příště? Potřebuju hlavně datum...abych mohla na net vyvěsit, že z vážných provozních důvodů mimo provoz. :p
 
Vsechny jsou tezke, muzes se zeptat na recepci kam to davaji kdyz delaj turnaj :-D
 
Jak já vám závidím. :( Ale třeba mi to jednou taky vyjde. BTW @requo už je plán na příště? Potřebuju hlavně datum...abych mohla na net vyvěsit, že z vážných provozních důvodů mimo provoz. :p

Nejblizsi pak vikend v Horehledech, do prazdnin jeste jedna eplotour a pak vymyslim nejake dva tri terminy na leto.

Btw. dneska si to zavidim taky, bude snad krasne.
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom