Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v pekle, spolhra 17.7. Čertovo Břemeno

Stav
Uzamčeno.
Už jste někdo rezervoval tee time?
mame tam rezervovane flighty. cgk se davejte bud pred nebo na vecer. prehazime na miste
 
Je nas zatim 6, jeste nekdo se prida?? :)
 
Mám to nejblíž, ale vzhledem k dovoleným je to spíše nereálné...:mad::mad::mad:
 
Mám to nejblíž, ale vzhledem k dovoleným je to spíše nereálné...:mad::mad::mad:

To je škoda. :)

Já se těším, ještě jsem tam nebyl. A když by vydrželo počasí, tzn. bylo chladno, dalo by se uvažovat o zimní výzvě. :)
 
Je mi to moc líto, ale nepojedu. Dostihla mě choroba. :(
Užijte si to.
 
Je mi to moc líto, ale nepojedu. Dostihla mě choroba. :(
Užijte si to.
To se mi nelibi. Out! :(
 
Posleme ozdravnou fotku! Priste to vyjde, at je lepe!
 
Tak jsem před chvílí dohrál Břemeno. Lidí jak blázen, ale celkem pouštěli, 3:29 i s čekáním.
Hřiště je v pěkném stavu, asi nejlepším z mých návštěv. Nahoře jsou fairwaie sem tam trochu sušší, ale pohoda. Jeden green na první devítce má uprostřed půdu v opravě, jinak ok.
Rekl bych, že se máte na co těšit, hezkou hru:)
 
Tak je nas nakonec 5, to jsou flighty 3+2, jak se poskladame?? :)
 
Je mi to jedno, půjdu rád s kýmkoli. :) Nějak nás rozděl. Btw. všichni, co pojedou, dostanou Notýsek. :))
 
Tak je to pekne zelene, gryny mi prijdou rychle. A na notysek se tesim. Snad si ho zaslouzim :)
 
Je mi to jedno, půjdu rád s kýmkoli. :) Nějak nás rozděl. Btw. všichni, co pojedou, dostanou Notýsek. :))
Zabiram si druhy flight a prosim k sobe jen jednoho :D Muzete si losnout, kdo bude mit tu cest (nebo cerneho petra) jit se mnou :D
 
Posleme ozdravnou fotku! Priste to vyjde, at je lepe!
Lidi toho naslibujou :( celej den tu čekám na vobrázek. (místo toho jsem si vykoledovala další antibiotika na 2 týdny a že s nima nesmím na sluníčko = na golf). :mad: Tak aspoň ty vobrázky a reportáž, prosim, prosím.
 
A je to za námi. :) Za chybějící foto se omlouvám, fotil @JanKostalCZE , určitě fotku/fotky dodá. :)

---
Dneska to bylo fajn. Byť skromná účast, ale byla pohoda. Nakonec nás se sešlo na místě pět: já, @JanKostalCZE, @RobertSlajs, @macdav a @honza62. Rozdělili jsme se do dvou flajtu, první ve složení já, David a Honza, druhý Robert a Jan - páč Jan zdržoval focením. :) Což, pravda, hlásil dopředu. Start v deset, počasí lehce pod mrakem. No, samozřejmě, to by nebyl Robert, kdyby nás nezačal přemlouvat na nesoutěžný výsledek... nu, bránili jsme se, plakali, na kolenou prosili, že ne, ale slabší jedinci nakonec nátlaku nedalekému násilí podlehli - konkrétně já a David a samozřejmě Robert. Inu, vydali jsme se na trasu, lepší jamky střídali horší, samozřejmě byla radost na naši hru pohledět a máme spoustu nových výmluv do Deníčku! Ale zadařilo jsme, v našem flajtu padlo pár párku, v Janově birdíků, ale u něj se počítají u jenom eagly. Některé jamky jsou nezapomenutelné, například pětipar měřící ze žlutých 530 metrů a nebo třípar do propasti dlouhý 202 metrů - u kterého jsme všichni tři řvali z našeho flajtu fó´´´´´´r. Btw. na jiném tříparu, pro změnu do kopce, jako fakt Mount Everest Jan Koštál drivoval přímo na green. Chtěl jsem mu míček schovat (nemohl ho vidět) - ale lepší já vyhrálo, nechal jsem mu ho tam. Dnes jsem pan Hodný (btw. kdo četl Kulhánka?)!

A jak to dopadlo? Robert dobrý, já zahral nakonec ze 4 tříparů tři v paru! Ale taky škrty, takže zlepšení jen o půl bodíku, takže už jsem veterán s HCP 34,5. :)) A David? To je ten David, který příští pondělí bojuje o prvenství v túře na Zbraslavi (btw. měli byste vidět jeho dokonalé rány hybridem - dlouhé, rovné podle pravítka, závist)... no, tak ten si zlepšil HCP o 5 bodů. :-D Hehe... to bude boj, na túře, neulehčil si to :) ...a nakonec posezení u vynikajícího jídla (steaky, žebra...) a cesta domů. Krásný golfový den, počasí vydrželo, užil jsem si to. Kluci, díky!
---

Pánové, přidejme hodnocení každý z našeho úhlu k Čertovu Břemenu a nezapomeňte na Notýsek! Téma k němu cobydub založím.

A příští spolhra v Terezíně, ve středu 26.7.: akce tady!
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom