Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v pekle, spolhra 17.7. Čertovo Břemeno

Stav
Uzamčeno.
Ahoj lidičky. Budu mít dovolenou. Když to jen trochu, trošičku, půjde, tak se rád přidám a možná i se synkem, možná manželkou
 
Tak to trochu UPneme, aby se případně přihlásili další. Kdo se přídá? Zatím je nás pět.
 
Přidáno na úvod. Prima. :)
super ,díky.
Jen ještě zvažuji, že budu o víkendu u Pelhřimova, tak abych nejel v něděli do Prahy a v pondělí tam, že bych přespal na hřišti. Nebyl jste tam někdo? nabízejí pokoj přímo v klubovně tak nevím...
 
Přespání v dvoulůžkovém pokoji na Čertově Břemeni byl zážitek...jednak netradiční zařízení pokoje (např. v koupelně kamenná vana), jednak tam večer člověk po odchodu personálu zcela osiří a může si užívat absolutní ticho a tmu. Bylo to lehce strašidelné, ale super! Ráno snídaně na terásce s výhledem na orosenou drivingovou louku...
 
super ,díky.
Jen ještě zvažuji, že budu o víkendu u Pelhřimova, tak abych nejel v něděli do Prahy a v pondělí tam, že bych přespal na hřišti. Nebyl jste tam někdo? nabízejí pokoj přímo v klubovně tak nevím...
Taky jsem o tom uvažovala, přece jenom to mám trochu z ruky.
 
Tak mám to i s přespáním z neděle na pondělí. Budu Vás vyhlížet od snídaně :)
 
Ty se máš. Nebudeš se tam sám bát? :) Žádné noční výlety na hřiště!
 
Ty se máš. Nebudeš se tam sám bát? :) Žádné noční výlety na hřiště!
Jasně, si to půjdu obejít v noci s čelovkou a nastrkám si míčky do trávy abych měl výhodné pozice.;)
Ale ne, já to nepotřebuji :)
 
Nekdo na spolujizdu do pekla?? bud muzu vzit jednoho pekelnika nebo se k nekomu pripojit :)
 
Nekdo na spolujizdu do pekla?? bud muzu vzit jednoho pekelnika nebo se k nekomu pripojit :)

Klidne se pridam, muzeme bud tvym, nebo promo carou 19. jamky. Domluvime se.
 
To se musi? Ja myslim, ze tam je blokovano od 10:00 asi tri flighty, by @JanKostalCZE....
Jo, teď na to koukám, 10:00 - 10:30 je tam blokováno. Já to beru přes ČGK z volných her, tak jsem se dal zatím na 9:50 a na místě se přehodím k vám;)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom