Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka v Mladé Boleslavi - spolhra (so 9.9. od 14:00+)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Koncoletní "hraní" 19.jamky, v Mladé Boleslavi (získaná dobrá nabídka na fee)

Kdy: so 9.9. od 14:00+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Golf mladá Boleslav (http://www.golfmladaboleslav.cz/)
Co: 18 jamek, společná přátelská hra a posezení, jídlo, klábosení až do večera :) Je to sobota odpo!
Ceny a doprava:
Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 zájemců má u mně fee na 18 jamek za 850 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

14 lidí má voucher na 18 jamek u mě za 850 Kč (přednostně pro členy fóra), je blokováno 16 míst pro nás. Flajty a účast do 5.9... vyzvu vás pak o členská čísla, abych na recepci mohl poslat pro snadnější odbavení seznam lidí.

Přihlášení účastníci (14 x fee 18j za 850,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):

Celkem: 11 (voucher) + 1 = 12,

PS: Víc jak 12 jich volných nemám, beru to dle pořadí, kdo si kdo řekne dřív, případně náhradníci. Podařilo se mi je koupit na levnémgolfu, tak co bych si je syslil jen sám pro sebe, všechny, že. :) Těším se na prima akci. Tentokrát sobotní, takže žádné utíkání pak domů - kdo nebude muset.
 
Upraveno:
Náčelníku specifikuj prosím přesně Mladá Boleslav nebo Motol?;)
Ale do Boleslavi to já bych rád přijel, za sebe určitě, Martina ať se přihlásí sama aby se naučila psát příspěvky ;):D
 
Náčelníku specifikuj prosím přesně Mladá Boleslav nebo Motol?;)
Ale do Boleslavi to já bych rád přijel, za sebe určitě, Martina ať se přihlásí sama aby se naučila psát příspěvky ;):D

Mladá Boleslav. :) CopyC+CopyV se projevilo. Díky, upraveno. Píšu si tě - blokuji fee. :)
 
Jedu taky, mame mistrovství klubu na rány v tomto termínu, to pro mě není :)
Voucher prosím :)
 
Koncoletní "hraní" 19.jamky, v Mladé Boleslavi (získaná dobrá nabídka na fee)

Kdy: so 9.9. od 14:00+ (flajty po deseti minutách)
Kde: Golf mladá Boleslav (http://www.golfmladaboleslav.cz/)
Co: 18 jamek, společná přátelská hra a posezení, jídlo, klábosení až do večera :) Je to sobota odpo!
Ceny a doprava:
Jak si to kdo domluví :) Prvních 12 zájemců má u mně fee na 18 jamek za 850 Kč.
Oficiální akce 19.jamky: Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

12 lidí má voucher na 18 jamek u mě za 850 Kč (přednostně pro členy fóra), je blokováno 16 míst pro nás. Flajty a účast do 5.9... vyzvu vás pak o členská čísla, abych na recepci mohl poslat pro snadnější odbavení seznam lidí.

Přihlášení účastníci (12 x fee 18j za 850,-):
Přihlášení účastníci (fee dle svých možností):
  • ?

Celkem: 5 (voucher) + 0 = 5

PS: Víc jak 12 jich volných nemám, beru to dle pořadí, kdo si kdo řekne dřív, případně náhradníci. Podařilo se mi je koupit na levnémgolfu, tak co bych si je syslil jen sám pro sebe, všechny, že. :) Těším se na prima akci. Tentokrát sobotní, takže žádné utíkání pak domů - kdo nebude muset.
Jsem v Dánsku. Bohužel ne na golfu .:mad:
 
Hlásím se taky !!! Je ještě místo?

Prima, vítej na palubě, místa je dost, přidal jsem tě mezi přihlášené do úvodního příspěvku. :)
 
Ahoj lidičky. Rád se připojím. Voucher prosím

Může i můj synek Honza? Je taky na Jamce, ale teď zrovna mimo
 
Upraveno moderátorem:
Ahoj lidičky. Rád se připojím. Voucher prosím

Může i můj synek Honza? Je taky na Jamce, ale teď zrovna mimo

Já bych taky rád dorazil + jeden voucher pro bráchu. díky ;)

Ahoj Michale, pokud je ještě volný voucher tak bych se také přihlásil

Ahoj, tak všechny vás tam mám, voucher vám blokuju - upraveno v úvodu.

Kdyby kdokoli další se chtěl přidat, tak už dle svých možností - čgf, výhry, slevy atp. Bohužel už další vouchery nemám.
Stejně tak prosím o včasné odhlášky (byť je čas, je to až na září 9.9.), když to nevyjde, aby se dalo nabídnout případně dalším.
 
Ahoj lidičky. Musím se z pracovních důvodů se synkem odhlásit z turnaje. Jsou tedy volné dva vouchery od Michala. Užijte si hru
 
Ahoj lidičky. Musím se z pracovních důvodů se synkem odhlásit z turnaje. Jsou tedy volné dva vouchery od Michala. Užijte si hru

Ok, skoda. Tedy, dva vouchery volne...
 
Tak pokud je tedy volný voucher tak já bych se tedy s dovolením přihlásil :)
 
Tak pokud je tedy volný voucher tak já bych se tedy s dovolením přihlásil :)

Ahoj, ok, počítám s Tebou, dopsal jsem tě na nástěnku (úvodní příspěvek). Vouchery jsou za 850,- Prima.

Tak ještě jeden volný.
 
Kdyby někdo chtěl, viděl jsem dnes na levnem golfu stejné vouchery, tak si může dokoupit na koho se nedostalo...
 
Ahoj, ok, počítám s Tebou, dopsal jsem tě na nástěnku (úvodní příspěvek). Vouchery jsou za 850,- Prima.

Tak ještě jeden volný.
Super, díky.
Tak to už se moc těším ;-)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom