Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.jamka: Requo CUP 2022 - ročník zrušen, ale... :)

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Přátelé, kamarádi,

máme za sebou pět ročníků naší týmové akce RequoCup, která se chlubí popisem "„Vrcholná každoroční akce naší golfové sezóny v podobě týmového klání inspirované formátem Ryder Cup. Dva týmy, dva kapitáni a moře golfu! Krásný putovní pohár se jmény vítězů, spousta golfových zážitku, večerní společné soustředění, neopakovatelná atmosféra. To vše je REQUO CUP.“" Společně jsme si zahráli 5 různých českých hřišť v týmovém formátu, v jakém hrají ti nejlepší. Hráli jsme pro připomenutí takto:

requocup.JPG


K věci a trochu odstrašujícímu titulku. Rok s tímto formátem hry vyhlašuji pauzu. Přemýšlel jsem o tom už poměrně dlouho a svěřil se s tím ve slabší chvilce některým z Vás už dříve: akce je poměrně organizačně náročná nejenom co se týče organizací s ubytováním, ale i samotným týmovým formátem, kdy je potřeba, aby pro ideální zážitek byl počet hráčů dělitelný čtyřmi. Bohužel přetlak nás není - pořád jsme dobrovolná skupina a kdo má zkušenosti s pořádáním čehokoli pro více jak deset lidí, pravděpodobně ví a tuší, jak poměrně především časově a psychicky náročné je řešit neustálé změny, nečekané odhlášky a tak... dalším důvodem je, že jsem zaregistroval u některých poptávku po změně formátu. A že pro některé nováčky může být současný Ryder Cup naplněný obavou, jestli my, staří pardálové na ně nebudeme zlí a tak. Zkrátka a bez dalšího okecávání: Pro domácí rodinou pohodu (dva covidové ročníky nám to organizačně s @kristyna po večerech moc neulehčili, kdy se do poslední chvíle nevědělo... jestli vůbec) a obranu proti svému vyhoření a po domluvě s kapitány @PFP a @doktordee bude na jeden rok RequoCup přerušen.

Nicméně, slovo dalo slovo a než došlo k finálnímu rozhodnutí na rok přerušit, vznikl nový přípravný soutěžní výbor ve složení @Jerry, @Marklar a já, který finalizuje časově obdobně zařazenou vícedenní akci (myslím, že můžu prozradit už termín a místo: 26.5.-29.5.2022 - Darovanský Dvůr), která bude organizačně mnohem volnější a k případným nováčkům jednodušeji "akviziční" a pro nás staré a pravidelné účastníky současných RequoCupů přinese něco nového včetně hry proti novým tvářím. Propozice a pozvánky právě finalizujeme a během následujících dnů zveřejníme. :) A kdo ví, třeba se z toho stane další milá tradice a nakonec budeme střídat RequoCup s chystanou novinkou. :up:

;)
 
Upraveno:
No je bezesportu umění trefit se do dvou víkendů, které mám příští květen obsazené. A opět se vám to povedlo, takže budu přes kopec mávat:).
 
No je bezesportu umění trefit se do dvou víkendů, které mám příští květen obsazené. A opět se vám to povedlo, takže budu přes kopec mávat:).

Když se děláš furt nenahraditelnej... Tak to, co máš zruš. Oni si bez Tebe Hoře určitě jeden víkend poraděj. :)
 
Nejmladší syn maturuje, ale dle rozvrhu školy slavnostní vyřazování bude až v červnu. Tak teď jen doufat, že kamarádka neplánuje oslavu padesátin na stejný termín 😁😁😁 a nemělo by mi nic bránit. Na Darovanský Dvůr se moc ráda znovu podívám ;)
 
první byli ti v tom resortu
Pokud vím tak jejich manažer zatím není na jamce, takže jsem byl první. A jestli s tím máš nějaký problém, tak si nejprve uvědom, že jsem "soutěžní výbor" 😖😜. Tak abys nedostal trestnou ještě před prvním odpalem ...
 
Pokud vím tak jejich manažer zatím není na jamce, takže jsem byl první. A jestli s tím máš nějaký problém, tak si nejprve uvědom, že jsem "soutěžní výbor" 😖😜. Tak abys nedostal trestnou ještě před prvním odpalem ...
Jo, a nebo by tě @macdav mohl dát soutěžní výbor do dvojice se mnou, a to je ještě horší 😁
 
Přátelé, kamarádi,

máme za sebou pět ročníků naší týmové akce RequoCup, která se chlubí popisem "„Vrcholná každoroční akce naší golfové sezóny v podobě týmového klání inspirované formátem Ryder Cup. Dva týmy, dva kapitáni a moře golfu! Krásný putovní pohár se jmény vítězů, spousta golfových zážitku, večerní společné soustředění, neopakovatelná atmosféra. To vše je REQUO CUP.“" Společně jsme si zahráli 5 různých českých hřišť v týmovém formátu, v jakém hrají ti nejlepší. Hráli jsme pro připomenutí takto:

Zobrazit přílohu 27705

K věci a trochu odstrašujícímu titulku. Rok s tímto formátem hry vyhlašuji pauzu. Přemýšlel jsem o tom už poměrně dlouho a svěřil se s tím ve slabší chvilce některým z Vás už dříve: akce je poměrně organizačně náročná nejenom co se týče organizací s ubytováním, ale i samotným týmovým formátem, kdy je potřeba, aby pro ideální zážitek byl počet hráčů dělitelný čtyřmi. Bohužel přetlak nás není - pořád jsme dobrovolná skupina a kdo má zkušenosti s pořádáním čehokoli pro více jak deset lidí, pravděpodobně ví a tuší, jak poměrně především časově a psychicky náročné je řešit neustálé změny, nečekané odhlášky a tak... dalším důvodem je, že jsem zaregistroval u některých poptávku po změně formátu. A že pro některé nováčky může být současný Ryder Cup naplněný obavou, jestli my, staří pardálové na ně nebudeme zlí a tak. No zkrátka a bez dalšího okecávání: Pro domácí pohodu (dva covidové ročníky nám to organizačně s @kristyna po večerech moc neulehčili, kdy se do poslední chvíle nevědělo... jestli vůbec) a obranu proti svému vyhoření a po domluvě s kapitány @PFP a @doktordee bude na jeden rok RequoCup přerušen.

Nicméně, slovo dalo slovo a než došlo k finálnímu rozhodnutí na rok přerušit, vznikl nový přípravný soutěžní výbor ve složení @Jerry, @Marklar a já, který finalizuje časově obdobně zařazenou vícedenní akci (myslím, že můžu prozradit už termín a místo: 26.5.-29.5.2022 - Darovanský Dvůr), která bude organizačně mnohem volnější a k případným nováčkům jednodušeji "akviziční" a pro nás staré a pravidelné účastníky současných RequoCupů přinese něco nového včetně hry proti novým tvářím. Propozice a pozvánky právě finalizujeme a během následujících dnů zveřejníme. :) A kdo ví, třeba se z toho stane další milá tradice a nakonec budeme střídat RequoCup s chystanou novinkou. :up:

;)
Termín si píšu do kalendáře.
 
Až se dokopu k tomu si koupit diář na příští rok, bude to první, co do něj napíšu:D
Kdybys chtěl, tak sponzorujeme tisk kalendáře Spáleného Poříčí. Mám tu buď letošní (tam si můžeš rukou přepsat data a dny) a nebo budu mít ten na 2022. Budeš mít jedinečný diář a ještě se něco dozvíš o rodném kraji Hanuše Goldscheidera - win win!
 
Pokud budu pozván,rád se zůčastním ;);)
 
Zvaní jsou všici. Už brzičko budou zveřejněny propozice akce. Následně všichni aktivní členové obdrží pozvánku. Resort DD je velký, takže pokud by byl zájem větší než předpokládaný je určitý prostor pro rozšíření rezervace. 😉
Takže se neostýchejte a až akci spustíme, přihlašte se.👍
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom