Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.Jamka Open v Podbořánkách Podzim 2017 - pá 29.9. od 10:00

Stav
Uzamčeno.
Nedokážu odhadnout počet, dneska se má rozesílat ještě pozvánka lidem z Podbořánek, místňákům. Takže prosím flajty řešit přes recepci, aby to bylo jednotně. Případně můžeš napsat i mě a já jim to zítra napíšu, co budu mít k seskládání.
Oukej, vyřešeno přes recepci;)
 
Nedokážu odhadnout počet, dneska se má rozesílat ještě pozvánka lidem z Podbořánek, místňákům. Takže prosím flajty řešit přes recepci, aby to bylo jednotně. Případně můžeš napsat i mě a já jim to zítra napíšu, co budu mít k seskládání.
Já s někým známým :oops:
 
si fakt jak malej :rolleyes: ... asi se nahlásí přes ČGF aby to všichni věděli a obtěžovali ho tam ??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Přijde v převleku, prej za nějakýho Koudelku :cool:
 
si fakt jak malej :rolleyes: ... asi se nahlásí přes ČGF aby to všichni věděli a obtěžovali ho tam ??? :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Přijde v převleku, prej za nějakýho Koudelku :cool:
tak dobře, tak mně je to jedno.:( Když budou cizí, tak se aspoń seznámím s nějakýma milýma lidma :p
 
Zítra se pravděpodobně tedy půjde cannonem, aktuálně je přihlášeno 17 lidí. Kýta se u těší.

Jinak, jdu ve flajtu s @doktordee, jestli se někdo bude chtít přidat, budeme rádi (@dana,@Jerry...). Zítra na místě budeme s Davidem kolem deváté. Golfu zdar! Btw. stůl cen - kdy něco najdete, vemte s sebou. :)
 
Já jdu s kolegyní z práce a jejím manželem, tak tě můžeme vzít k sobě;) Třeba bude vypadat jako DJ;)
Zítra se pravděpodobně tedy půjde cannonem, aktuálně je přihlášeno 17 lidí. Kýta se u těší.

Jinak, jdu ve flajtu s @doktordee, jestli se někdo bude chtít přidat, budeme rádi (@dana,@Jerry...). Zítra na místě budeme s Davidem kolem deváté. Golfu zdar! Btw. stůl cen - kdy něco najdete, vemte s sebou. :)
Budu ráda,jestli se mě ujmete. @doktordee a @requo Dík
 
Zítra se pravděpodobně tedy půjde cannonem, aktuálně je přihlášeno 17 lidí. Kýta se u těší.

Jinak, jdu ve flajtu s @doktordee, jestli se někdo bude chtít přidat, budeme rádi (@dana,@Jerry...). Zítra na místě budeme s Davidem kolem deváté. Golfu zdar! Btw. stůl cen - kdy něco najdete, vemte s sebou. :)
@Jerry nechceš se teda přidat k nám?
 
Tak kdo nedorazí, držte naším zástupcům z 19.jamky palce! Bude nás tam jen pár, takže zasoupeříme i mezi sebou.
 
Upraveno moderátorem:
Budu ráda,jestli se mě ujmete. @doktordee a @requo Dík
Jen pro pobavení. Asi jsem malinko disgrafik. Na první přečtení jsem místo "ujmete" četl "umejete" , což mě malinko zarazilo a říkal jsem si, že jsem k nikomu z 19.jamky ještě nečichal, a jestli to není chyba. :D:D:D
 
A jsme tu!

IMG_20170929_092800.jpg
IMG_20170929_092800.jpg
1506671240011608823796.jpg


Krapet mlha, ale to pujde! Start mirne odlozen
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom