Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

19.Jamka Open v Podbořánkách Podzim 2017 - pá 29.9. od 10:00

Stav
Uzamčeno.
Už jsem se chtěla nahlásit, ale když vidím, kde to je...bože...takovej flák cesty. To nedávám...
 
Já bych taky šel, ale nevím jestli mi to projde doma, protože jdu hrát i ve čtvrtek. No zkusím to, ale zatím je to 50 na 50.:rolleyes:
 
Kolik nás pojede z prahy? Mohl bych si půjčit transportera pro 5 lidí. Možná i mercedes pro 8 lidí.
 
Kolik nás pojede z prahy? Mohl bych si půjčit transportera pro 5 lidí. Možná i mercedes pro 8 lidí.
huuuu, kyta, mercedes, tady to neni budget golf :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Tak já jedu. Ale je to draze vykoupený o_O... musím si zítra uklidit dílnu:rolleyes:. Tak doufám, že mě necháte vyhrát.;)
To máš dobrý, já musím zítra dodělat zámkovou dlažbu, na který dřu od čtvrtka;) Tak já budu aspoň druhej:D
 
Je doražte, zatím účast malá, ale o to to bude klidnější. Teď jsem v Podbořánkách byl v neděli a mají štavnaté ferveje, jak koberec. :))
 
Podbořánky domluveny:

Kdy: pá 29.9. od 10:00+ (postupný nebo cannon dle počtu přihlášených)
Kde: Golf Podbořánky (http://www.golfpark.cz/)
Co: 2x9 jamek, start postupný nebo cannon (dle počtu účastníků) + jídlo
Jídlo: Uzená krkovice a kýta od kosti ( bude již předkrájená, abychom ji udrželi dostatečně teplou) s pečivem, okurka, hořčice, křen, cibulky) cca 250g na osobu.
+ škvarková pomazánka s chlebem po devítce
Cena: pro všechny 650 Kč + drobnost z nevyužité golfové vybavenosti hráče na "Stůl cen"
Oficiální akce 19.jamky:
Ano (za odznáček pro ty, co se o něj přihlásí)

Přihlášení účastníci - přes čgf! http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=525503250

---
Ceny:
Pohárky pro první tři hráče v každé kategorii + dle umístění výběr ze "Stolu cen". Longest drive muži. Longest drive ženy. Nearest the pin-kategorie smíšená.
Kategorie: Nejvyšší počet dosažených stbl. bodů v smíšené kategorii 18,1 - 54. Kategorie 0 - 18 na rány s vyrovnáním.
---

Kdo dorazí? Bude pohoda, klid. A žranice. :)
Jak tak na to koukam, stačí mi trefit fairway a vyhraju longest :cool: by se nějaká žena ještě snad mohla přihlásit, ne ?
 
Tak dnes jsem se od kolegyně v práci dozvěděl, že s manželem tam jedou taky, tak budeš muset zabojovat;)

Prima, prosim, ať se včas přihlásí!
Zatím to vypadá, že trochu zdrcnu kategorie na dvě, ale raději bych tři, ale k tomu potřebuji, aby lidí bylo trošku více. Tak snad to vyjde, má být krásně. :)
 
Upraveno:
Prima, prosim, ať se včas přihlásí!
Zatím to vypadá, e trochu zdrcnu kategorie na dvě, ale raději bych tři, ale k tomu potřebuji, aby lidí bylo trošku více. Tak snad to vyjde, má být krásně. :)
Jó, některý lidi toho naslibujou.:cool:
 
Prima, prosim, ať se včas přihlásí!
Zatím to vypadá, že trochu zdrcnu kategorie na dvě, ale raději bych tři, ale k tomu potřebuji, aby lidí bylo trošku více. Tak snad to vyjde, má být krásně. :)
Přihlášeno, flajty se budou řešit na místě?
 
Přihlášeno, flajty se budou řešit na místě?

Nedokážu odhadnout počet, dneska se má rozesílat ještě pozvánka lidem z Podbořánek, místňákům. Takže prosím flajty řešit přes recepci, aby to bylo jednotně. Případně můžeš napsat i mě a já jim to zítra napíšu, co budu mít k seskládání.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom