Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ARCHIV - Podpora 19.jamky (novinky, náměty a připomínky) do konce roku 2019

Stav
Uzamčeno.
19.jamka hledá pisatele článků na téma (seriál): "Golfová čísla a rekordy"

Máte alespoň trochu pisatelské střevo? Jste slušní v pravopisu (tzn. lepší než já)? Zajímá vás golf a není pro vás problém jednou týdně (vydání středa nebo čtvrtek) napsat text na téma "Golfová čísla a rekordy"? Jednou týdně článek o rozsahu 1-2 A4, 3-5 odstavců, co odstavec, to samostatný rekord nebo zajímavost ze světa golfu. Čerpat je možné z internetu - guinessova kniha rekordu (golf jich má přes 300), zajímavostí z české kotliny (nejdelší jamka, nejkratší jamka, nejdražší hřiště, nejlevnější turnaj, počet trenérů, atp). Možností je skoro neomezeně, jak si to pojmete, je jen na vás. Zaujalo, bavilo by vás? Myslíte, že byste chvilku (alespoň 10 dílů) vydrželi? Pak se mi ozvěte a pošlete mi prosím náhled na první díl takového článku do soukromé zprávy.

PS: Aktivita/spolupráce/koníček dobrovolný, bez finanční odměny - prostě, z lásky ke golfu a 19.jamce.
 
19.jamka hledá jednoho či více plničů kategorie: "Šustlo se jinde" - stále aktuální

https://www.19jamka.cz/forums/sustlo-se-jinde.137/

Na různých golfových portálech se sem tam objeví něco zajímavého, co stojí za to repastovat i na 19.jamku. Pro celkovou informovanost. Sledujete některé golfové zpravodajské weby? Objevili jste nějaký zajímavý článek? Z pravidel, techniky, zpravodajství? Něco, co by mohlo zaujmout i ostatní a je více zpravodajského charakteru? Vložte takový článek do rubriky "Šustlo se jinde". Vždy s uvedením krátkého odkazu na zdroj a krátkého výtahů z daného článku. Osobní názor a stanovisko je vítané, leč nepovinné. :)

Pokud máte chuť, ničeho se nerozpakujte a zkuste si tuto polozpravodajskou roli tak, že rovnou začnete. Fórum pro vaše vlákna je tu, inspirací mohou být předchozí samostatná vlákna. Viz: Šustlo se jinde
 
Upraveno:
Nějaká přání na březen? :) Milí jamkaři, máme za sebou cca dvou měsíční období nové 19.jamky. Vím, že některé funkce a věci ještě chybí (odznaky, mapa...), kde čekám na jejich realizaci. Rád bych se zeptal a vyzískal všechny podněty, které vás s 19.jamkou před novou sezónou napadají. Čemu by se měla v rámci fóra věnovat pozornost, co by bylo dobré obnovit co nejdříve, případně co by mělo být jinak. Takže prosím o zpětnou vazbu a podněty, co kdo máte. Případně co tady chybí a prostě je to základní problém. Okruh libovolný - obsahový, technický... atp.

Tady je výhoda, že křiklouni většinou vyhrajou. Když se to neřekne, tak se to neudělá. :) Ono se to teda možná neudělá i když se to řekne, ale to už je písnička jiná - šance to nepatrně zvyšuje. Dík!
 
Dámy a pánové, nový ofiko člen týmu 19.jamky .... pampampam... @Jerry !

Výstřižek.JPG


Co bych Vám o něm tak řekl. Je na fóru skorem od začátku, mnoha akcí se účastnil, prohrál letošní indoorcup, člen vítězného týmu minulého ročníku RequoCup, básník - autor nedělních chvilek poezie, v TOP TEN nejukecanějších členů Jamky, spoustu nápadů a připomínek... ten měl mít tu funkci už dávno! :)

Funkce konkrétní neudělena - každý dělá co je potřeba. Umejvá ikonky, oprašuje písmenka, dává pozor na členy, je příkladem ostatním... atp! :-D
 
prohrál letošní indoorcup
Ve vaší hospodě si říkej co chceš, ale v naší jsem vítěz já ... i kdyby jen morální :p

Jinak děkuji za uvedení do "síně slávy". Jen nevím jak to ponese @doktordee , myslím, že už se začíná třást o kapitánskou pásku ... :D:D:D;)
 
prohrál letošní indoorcup
Ve vaší hospodě si říkej co chceš, ale v naší jsem vítěz já ... i kdyby jen morální [emoji14]

Jinak děkuji za uvedení do "síně slávy". Jen nevím jak to ponese @doktordee , myslím, že už se začíná třást o kapitánskou pásku ... :D:D:D;)
Já jsem v pohodě. Jsem rád, že jsme s @requo pro letošní ročník podmínky počítání nastavili tak abyste měli šanci mě konečně "porazit". Vyhrát to i letos už by asi bylo trapné a nuda. Jsem polichocen a vzít si titul šampona zpět bude pro mě milou výzvou! [emoji6]
 
Drobná úprava na základě přání VY-NEVÍTE-KOHO :)

V mobilní verzi 19.jamky se nově zobrazují i podfóra, včetně ikonky posledního přispěvatele. Mělo by to ušetřit nějaké to kliknutí, když víte, kam jít. V plné verzi se nic nemění.

Výstřižek.PNG
 
Díky všem co dorazili. Bylo to prima. Tak zase příště. @RobertSlajs se musel uškytat! :)

Jinak @Pitching měl spoustu užitečných podnětů. Že tedy je bychom měli přejmenovává Veterány fora na něco více mladistvého a honosnějšího - ze se nechce dopracovat k Veteránovi, ze je ještě mladý kluk!

Prosím tedy moudré osazenstvo o rady, co s tím. Můj navrh “stařešina” taky prý nic moc.
 
Jinak @Pitching měl spoustu užitečných podnětů
@Pitching navykládal spoustu píčovin, to jo ... ale nazývat je užitečnými podněty:eek:, to si ještě pod vlivem těch birelů:p:p:p
Já jsem s veteránem spokojenej ;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Pořád se mi honí v hlavě ještě ten nápad "arci-veterán" :)
 
Díky všem co dorazili. Bylo to prima. Tak zase příště. @RobertSlajs se musel uškytat! :)

Jinak @Pitching měl spoustu užitečných podnětů. Že tedy je bychom měli přejmenovává Veterány fora na něco více mladistvého a honosnějšího - ze se nechce dopracovat k Veteránovi, ze je ještě mladý kluk!

Prosím tedy moudré osazenstvo o rady, co s tím. Můj navrh “stařešina” taky prý nic moc.

LEGENDA!
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Nebo můžem zavést zkratku obdobnou VIP. Bylo by to VCP (very chatty person). Zní to líp než drbna :p:D
 
Upraveno:
A PGA ma veretanska tura oznaceni Champion...
Tak neco takoveho:eek: zampion? Sampion? sampon? :p
 
Je to on, mého srdce šampión! :D
 
@Pitching navykládal spoustu píčovin, to jo ... ale nazývat je užitečnými podněty:eek:, to si ještě pod vlivem těch birelů:p:p:p
Já jsem s veteránem spokojenej ;)
Jerry, ty arci-dědku (pro mě jinak veterán), jak můžeš tady věřejně psát o píčovinách a ještě navíc z úst tvého nejlepšího švagra. Cítím se být uražen:D:D.
K návrhům LEGENDA, to zní přehnaně a MAZÁK mi přjde jako GUMA a to se mi líbí.:up:;)
 
Jerry, ty arci-dědku (pro mě jinak veterán), jak můžeš tady věřejně psát o píčovinách a ještě navíc z úst tvého nejlepšího švagra. Cítím se být uražen:D:D.
K návrhům LEGENDA, to zní přehnaně a MAZÁK mi přjde jako GUMA a to se mi líbí.:up:;)
Já bych to tedy rozlišoval. GUMA je @Jerry jelikož má frčku a hodnost týmu 19.jamky. Mezi MAZÁKY, tedy aktivní amatéry bych to netahal :p:p:p Mezi veterány/mazaky jednou asi také dospěji a nerad bych patřil mezi gumy :eek:
 
Ok, veterán byl nahrazen Mazákem (500 příspěvků). :) Přidán Guru fóra (1000 příspěvků).

19.jamka má tedy aktuálně:
  • Nováček (od 0 příspěvků)
  • Nováček+ (20 a více)
  • Člen fóra (50 a více)
  • Aktivní člen (100 a více)
  • Mazák fóra (500 a více)
  • Guru fóra (1000 a více)

---

Díky @Petr M. za nápad, a díky @Pitching za jeden v podstatě nejužitečnějších podnětů k chodu fóra za posledních x měsíců. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom