19.jamka hledá - aneb volné pozice :)

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,673
2,909
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
19.jamka je české golfové fórum. Malé, hobby a naše. To všichni víte. Jedná se o vcelku dynamický web, který má velké ambice v rámci českého golfu, sdružovat golfisty, zkoušet nové věci, propojovat myšlenky, proudy atp - což není zcela jednoduché v prostředí, které má v dnešní době v ČR k jednotné komunitě tak daleko. Vyjma jiného proto, že golfu všichni vědí, co je špatně, ale málokdo s tím je ochoten cokoli dělat - zpravidla mají dělat něco ti ostatní. Špatně. Můžeme i my. 19.jamku opečovávám s pomocí mnoha z vás od začátku, někteří pomáhají skrytě, mimo reflektory a pódia, někteří se angažují i veřejně - všem patří velký díl. Pomáháte nezištně, s chutí a láskou ke golfu. Péče o 19.jamku je možno rozdělit do tří rovin - technická (provoz, údržba), obsahová (články, příspěvky, správa obsahu fóra), společenská (hry, turnaje, setkání, srazy). Stojí to vše hodně času a každá ruka ku pomoci se hodí.

PS: Seznam aktuálních vždy ve vlákně jako samostatné příspěvky. Neaktuální jsou mazány/schovávany.
 
Upraveno:

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,673
2,909
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
19.jamka hledá pisatele článků na téma (seriál): "Golfová čísla a rekordy"

Máte alespoň trochu pisatelské střevo? Jste slušní v pravopisu (tzn. lepší než já)? Zajímá vás golf a není pro vás problém jednou týdně (vydání středa nebo čtvrtek) napsat text na téma "Golfová čísla a rekordy"? Jednou týdně článek o rozsahu 1-2 A4, 3-5 odstavců, co odstavec, to samostatný rekord nebo zajímavost ze světa golfu. Čerpat je možné z internetu - guinessova kniha rekordu (golf jich má přes 300), zajímavostí z české kotliny (nejdelší jamka, nejkratší jamka, nejdražší hřiště, nejlevnější turnaj, počet trenérů, atp). Možností je skoro neomezeně, jak si to pojmete, je jen na vás. Zaujalo, bavilo by vás? Myslíte, že byste chvilku (alespoň 10 dílů) vydrželi? Pak se mi ozvěte a pošlete mi prosím náhled na první díl takového článku do soukromé zprávy.

PS: Aktivita/spolupráce/koníček dobrovolný, bez finanční odměny - prostě, z lásky ke golfu a 19.jamce.
 
  • To se mi líbí, Shot!
Reactions: Francovka a jan

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,673
2,909
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
19.jamka hledá jednoho či více plničů kategorie: "Šustlo se jinde" - stále aktuální

https://www.19jamka.cz/forums/sustlo-se-jinde.137/

Na různých golfových portálech se sem tam objeví něco zajímavého, co stojí za to repastovat i na 19.jamku. Pro celkovou informovanost. Sledujete některé golfové zpravodajské weby? Objevili jste nějaký zajímavý článek? Z pravidel, techniky, zpravodajství? Něco, co by mohlo zaujmout i ostatní a je více zpravodajského charakteru? Vložte takový článek do rubriky "Šustlo se jinde". Vždy s uvedením krátkého odkazu na zdroj a krátkého výtahů z daného článku. Osobní názor a stanovisko je vítané, leč nepovinné. :)

Pokud máte chuť, ničeho se nerozpakujte a zkuste si tuto polozpravodajskou roli tak, že rovnou začnete. Fórum pro vaše vlákna je tu, inspirací mohou být předchozí samostatná vlákna. Viz: Šustlo se jinde
 
Upraveno: