Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doctor

Doctor

Nováček+
Jméno
Petr
Přijmení
Janovský
Klub
ČGK
HI (HCP)
16,5
Ahoj všem,
ke golfu mne nedobrovolně "donutili" klienti, nicméně mi učarovalo to věčné překonávání sama sebe a tak šly stranou ostatní sporty (až na tenis) a nastoupily procházky po zeleném. Bohužel pro můj golf poslední roky musím energii a čas věnovat přírůstkům do rodiny a tak je golf na čestném 149. místě, což mne velmi mrzí a protože se v mém golfovém okolí nachází samí nadšenci, co jsou 2x týdně na turnaji a 5x na drivingu, tak nemám šanci jim být parťákem.

Když urvu ráno 2 hoďky na rychlou devítku v Praze, plesám blahem...

Přes FB mi sem dotáhlo téma viz výše - tj "jak odložit děti a mít čas na golf" :)

Petr
 
Ahoj všem,
ke golfu mne nedobrovolně "donutili" klienti, nicméně mi učarovalo to věčné překonávání sama sebe a tak šly stranou ostatní sporty (až na tenis) a nastoupily procházky po zeleném. Bohužel pro můj golf poslední roky musím energii a čas věnovat přírůstkům do rodiny a tak je golf na čestném 149. místě, což mne velmi mrzí a protože se v mém golfovém okolí nachází samí nadšenci, co jsou 2x týdně na turnaji a 5x na drivingu, tak nemám šanci jim být parťákem.

Když urvu ráno 2 hoďky na rychlou devítku v Praze, plesám blahem...

Přes FB mi sem dotáhlo téma viz výše - tj "jak odložit děti a mít čas na golf" :)

Petr

Vítej na jamce.

Myslím, že takhle se to téma nejmenovalo. :-D Nicméně koukám, že se tu začíná pomalu vytvářet skupinka na sobotní rychlou ranní devítku v Praze. To se bude líbit @jan. :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ano, me se to libi... dokonce se mi libi i onen nazev s odlozenymi detmi :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom