Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Raybit

raybit

Aktivní člen
Ahoj,

jmenuji se Tomáš a propadl jsem golfu.

Pracuji jako manažer v hotelu se sportovním centrem, golf mi celou dobu unikal, až poté, co u nás postavili hřiště na fotbalgolf (Ano, i takové věci jsou, dokonce i discgolf) a viděl otce, jak tomu neuvěřitelně propadl, jednak spojení procházky se hrou, ale i dobré komunity a protože fotbal vyloženě nesnáším, tak jsem si řekl, že golf jedině klasicky. V srpnu jsem k narozeninám dostal voucher do Českolipského resortu a od září jsem začal trénovat. Nic tak těžkého jsem v životě nezkoušel, ale o to víc mě těší, když ta bíle koule hezky letí.

Teď jsem na prahu své první sezony se svoji první výbavičkou (viz WITB) a první přihláškou na turnaj (Hořehledy) a nemůžu se dočkat na to až udělám řízek.
 
Ahoj Tome, vítej.

Mám pro Tebe špatnou zprávu. Golf - jedná se o neléčitelnou chorobu. Nicméně, trpíte tu stejnou ranou osudu všichni. Ať je ti tu s námi, dobře. Chrchly, chrchly...

:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ahoj,

jmenuji se Tomáš a propadl jsem golfu.

Pracuji jako manažer v hotelu se sportovním centrem, golf mi celou dobu unikal, až poté, co u nás postavili hřiště na fotbalgolf (Ano, i takové věci jsou, dokonce i discgolf) a viděl otce, jak tomu neuvěřitelně propadl, jednak spojení procházky se hrou, ale i dobré komunity a protože fotbal vyloženě nesnáším, tak jsem si řekl, že golf jedině klasicky. V srpnu jsem k narozeninám dostal voucher do Českolipského resortu a od září jsem začal trénovat. Nic tak těžkého jsem v životě nezkoušel, ale o to víc mě těší, když ta bíle koule hezky letí.

Teď jsem na prahu své první sezony se svoji první výbavičkou (viz WITB) a první přihláškou na turnaj (Hořehledy) a nemůžu se dočkat na to až udělám řízek.
Ahoj a vítej mezi golfovými blázny ;) Odkud jsi?
 
Ahoj a vítej mezi golfovými blázny ;) Odkud jsi?
Viď, záhada - Česká Lípa a Hořehledy, není to zrovna poblíž :eek:
 
...no a tak tedy proč zrovna turnaj v Hořehledech. Chápu hodně, ale asi mi něco uniká....
 
Jezis, takove teorie. Horehledy, protoze je akce tu na 19 jamce, Česká lípa určitě bude mít turnaje a mé turnajové panictví padne tam, ale zatím nemám zelenou kartu a zatím jsou turnaje jenom v kalendari akci, takze se nelze prihlasit. Horehledska akce 19. jamky je první turnajová přihláška, ale pravděpodobně nebude můj první turnaj.
 
Jsem z Rumburka :) Takova severni prdel cech.. :D
Jo Rumburk! Tak to chápu tu Lípu - jsi členem tam? To máš asi nejblíž že?
 
Par jich tu mam v okoli, jeste by sel malevil, z hlediska reciprocit je asi nejvyhodnejsi, ale v Lípě mají lepší trenovací zázemí, drive a chipping kousíček u sebe. Není tam zoo a nejezděj oko mne na koních, když odpaluju.
 

Přílohy

  • Screenshot 2018-03-07 at 19.15.48.png
    Screenshot 2018-03-07 at 19.15.48.png
    165,6 KB · Zobrazení: 301
Par jich tu mam v okoli, jeste by sel malevil, z hlediska reciprocit je asi nejvyhodnejsi, ale v Lípě mají lepší trenovací zázemí, drive a chipping kousíček u sebe. Není tam zoo a nejezděj oko mne na koních, když odpaluju.
Mě se Lípa líbí. Napadl mě ještě ten Janov, ale to je asi malé hřiště ne?
 
Lípa je fajn. I přes to, že jsem tam byl jen jednou na podzim, foukalo, fairwaie byly jedna velká louže a já zapomněl golfové boty. Do tenisek mi nateklo vrchem ještě před prvním odpalištěm. Stejně tam rád pojedu znova a užiju si to.
 
Par jich tu mam v okoli, jeste by sel malevil, z hlediska reciprocit je asi nejvyhodnejsi, ale v Lípě mají lepší trenovací zázemí, drive a chipping kousíček u sebe. Není tam zoo a nejezděj oko mne na koních, když odpaluju.
No tak přijeď k nám na Grabštejn, přes Německo to máš nejblíž ;-)
Driving, chipping, akademie a 18 jamek na hřišti. Navíc teď pokud by sis vzal členství, tak máš parťáka jen za 600 - více na www.gcg.cz
 
Jezis, takove teorie. Horehledy, protoze je akce tu na 19 jamce, Česká lípa určitě bude mít turnaje a mé turnajové panictví padne tam, ale zatím nemám zelenou kartu a zatím jsou turnaje jenom v kalendari akci, takze se nelze prihlasit. Horehledska akce 19. jamky je první turnajová přihláška, ale pravděpodobně nebude můj první turnaj.
Ale to nebylo nic proti ničemu.já byl v Horehledech členem asi 8 let a znám to tam dobře. Akorát je to trošku z ruky. A hřiště dost náročné.
 
Ale to nebylo nic proti ničemu.já byl v Horehledech členem asi 8 let a znám to tam dobře. Akorát je to trošku z ruky. A hřiště dost náročné.
Behem sveho minuleho konicku, jsem byl schopnej dojet autem do holandska na soutez nebo sedet 8 hodin v autobuse na sever Polska. Nic neni dost z ruky kdyz se chce :) A co se tyce narocnosti tyce, mno jak sem rekl na fittingu, kdyz bude nejhur budu hrat jenom PWckem :D
 
Lípa je fajn. I přes to, že jsem tam byl jen jednou na podzim, foukalo, fairwaie byly jedna velká louže a já zapomněl golfové boty. Do tenisek mi nateklo vrchem ještě před prvním odpalištěm. Stejně tam rád pojedu znova a užiju si to.
Určitě přijeď, dojem si stopro napravíš. ;)
 
No tak přijeď k nám na Grabštejn, přes Německo to máš nejblíž ;-)
Driving, chipping, akademie a 18 jamek na hřišti. Navíc teď pokud by sis vzal členství, tak máš parťáka jen za 600 - více na www.gcg.cz
Hele, nepřetahuj, ten je náš. Aspoň doufám. :p
 
Jo, to by musel martin davat diplom kazdymu :D

Mozne reseni by bylo zaplatit feecko, prinest martinov 30 micku (at to nemusi hledat) a sednout si na kolu do bufetu a uzit si den. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom