Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kubula, Kuba a Kubikula

Jakub Guth

Aktivní člen
Krásné dopoledne všem!

Již nějaký pátek sleduju tohle fórum zpovzdálí a už ani nevim, co mě přimělo se registrovat, nicméně asi shodně jako u ostatních nikdy neutuchající patologické hráčství.

Dle pokynu @requo mi tedy dovolte představit se.

Je mi 28, golf se mi vždycky líbil (již od dob co Tiger začal zostuzovat zbytek startovního pole na PGA), ale teprve v roce 2012 jsem do toho na drivingu RGCML poprvé praštil, no a v tu chvílí se mi změnil život a vše mimo golfu mě začalo hrozně otravovat.

Bohužel jsem však stihl naplno jen sezonu 2013 (na Botanice), 2014-2016 se neslo v duchu dokončení studia a rekonstrukce vlastní bydlení, takže mě hra opět naplno pohltila až minulou sezonu a konečně jsem začal i snižovat hcp.

No a co se jeho týče, aktuálně mám hcp 23, přičemž s mými ambicemi jsem teprve na začátku, a jsem členem v Beřovicích.

Rád se s vámi potkám na hřišti.

K.
 
Beřovice mám osobně moc rád, jen škoda té dopravy z Prahy ve špičce. Hm, hm... myslíš, že golf je nemoc? Jestli jo, tak 19.jamka je vynikající domov pro nevyléčitelné s péčí podobně postižených lékařů.

Vítej na jamce. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom