Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

HonzaKulig - WITB

HonzaKulig

Mazák fóra
Jméno
Jan
Přijmení
Kulig
Klub
Central Golf Club
HI (HCP)
6,5
Driver: VEGA RAD 04, shaft Accra fx 160 m4 dymtec, loft 9.5°

Fairway Wood: KZG VC-F 15°, shaft Accra fx

Hybrid: KZG H370 Tour, shaft Accra fx

Železa: VEGA VM-02, shaft KBS TOUR S 105, Grip Pure Wrap

Wedge: VEGA VM-02 52°, 56°, 60°, shaft KBS TOUR S

Putter: Scotty Cameron Phantom X, 35'', dovážený vibrační tyčinku Got The Vibe 50g

Míčky: Titleist ProV1, Srixon AD333
Bag: Big Max Dri-Lite modro-červený
Vozík: Kiffe K5 bílý
Hodinky: Garmin Approach S60 černé
Dálkoměr: Bushnell Tour v3

Boty: Ecco
Rukavice: FootJoy Cabretta Sof na hru
Ručník: Černý s logem Crystal Golf Tour, Černý 19.jamka, modrý s logem St.Andrews Links
 

Přílohy

  • VEGA VM-02 irons_6.JPG
    VEGA VM-02 irons_6.JPG
    100,3 KB · Zobrazení: 508
  • VEGA VM-02 irons_detail.JPG
    VEGA VM-02 irons_detail.JPG
    102,2 KB · Zobrazení: 357
  • VEGA VM-02 irons_set.JPG
    VEGA VM-02 irons_set.JPG
    159,9 KB · Zobrazení: 362
  • Kiffe K5.jpg
    Kiffe K5.jpg
    31,1 KB · Zobrazení: 387
  • Big Max Dri Lite.JPG
    Big Max Dri Lite.JPG
    81,1 KB · Zobrazení: 424
Upraveno:
Moc pěkné. Někde se ztratila fotka! Prosím, doplnit...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Driver: Taylormade M2 460 2017, shaft FUJIKURA PRO XLR8 56 - S, loft 9.5°

Fairway: Taylormade M1 2017, shaft MITSUBISHI KURO Kage SILVER TINI 70FW - S, nastaveno na #4 19°

Hybrid: Taylormade M1 2017 Rescue MITSUBISHI KURO KAGE SILVER TINI 80HY - S #4 22°

Železa: ORKA RS5 5i-PW, shaft BTR lite ,,R", Grip Pure Wrap (v barvách trikolóry viz fotka :))

Wedge: Cleveland RTX 3 Tour bronze 52° 10', silver 56° 11', black satin 60° 6'

Putter: PING Sigma G Kushin Straight

Míčky: Srixon AD333
Bag: Big Max Silencio černo - červený
Vozík: Big Max Blade Quattro
Hodinky: Garmin S6 bílé

Boty: Ecco a FootJoy
Rukavice: FootJoy GT Extreme a FootJoy Weathersoft
Ručník: Černý s logem Crystal Golf Tour, modrý s logem St.Andrews Links a černý PING
Nejvetsi vybava rucniku na jamce! Tak to ma byt! :)

Jinak Orka jsem na zivo jeste nevidel. Jak ses k tomu dostal? Na to se clovek musi nafitovat, ne?
 
Nejvetsi vybava rucniku na jamce! Tak to ma byt! :)

Jinak Orka jsem na zivo jeste nevidel. Jak ses k tomu dostal? Na to se clovek musi nafitovat, ne?

No ja jeden rucnik mam na hole od spiny a dalsi dva na ruce a gripy :D:D:D

Jinak ORKA - nazivo nemas sanci ani videt nekde v shopu, protoze filozofie znacek typu ORKA, KZG, Mirua, VEGA atd. je takova, ze ti to muze prodat jen a pouze autorizovany fitter, ktery ti postavi hul opravdu na miru. Vrele doporucuju kluky z Golf59.cz, ten fitting je trosku nekde jinde. Ja jsem max spokojeny, fotky dodavam, nevim proc se nenahraly...
 
Upraveno:
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ty ORKY vypadaj skvěle!

Trochu vlezlá otázka: Na kolik cca vyšel set želez?

Slavku vlezle to neni, tak jak je vidis 5-PW, tak staly 20500, tj. cca 3500 Kc za hul, coz je normalni cena prakticky u vsech holi, ale tyhle mam komplet do posledniho dovazeni nafittovane na sebe :) - vrele doporucuju kluky z www.golf59.cz
 
Koukam, ze ti kluci jsou i na Slavkove. Byl jsem tam x a vubec netusim, ze neco takoveho tam je....

Jen by mne zajimalo, proc vybrali zrovna takovou znacku.... Nebo prvni impuls je, to se mi libi a jede se dal ve fitingu?
 
Koukam, ze ti kluci jsou i na Slavkove. Byl jsem tam x a vubec netusim, ze neco takoveho tam je....

Jen by mne zajimalo, proc vybrali zrovna takovou znacku.... Nebo prvni impuls je, to se mi libi a jede se dal ve fitingu?

Aldo jsou ve Slavkove letos od prosince, kdy otevreli novy indoor, ktery je mimochodem uzasny, hodne mista, sirokouhle platno, maji to udelane podle stejneho stylu jako Golf59 v Litomysli.

Jinak co se tyce fittingu u kluku z GOlf59 tak se pokusim jej popsat a snad me Milan Vantuch nezastreli, kdybych na neco zapomnel :)

Kluci maji zastoupeni nekolika znacek, namatkou hlavy Orka, Vega, Miura, KZG, Chikara atd., stejne tak shafty Novatech, ACCRA atd., gripy Golf Pride, Pure grips atd. - zacne to tak, ze si pokecate o aktualnim stavu, vykonnosti, kluci si pomeri v dilne tve stavajici hole a zacnou necim, co dle parametru je blizko zomu co ted mas - pro zajimavost ja mel Ping i25 standartni hole, a s prvnima holema co mi dali do ruky, ktere byly parametrama prakticky totozne jsem palil o 30 metru dal. Kazdopadne netusil jsem co mam v ruce, tohle by clovek mel nechat na fitterovi, podle toho jake hodnoty nameri na holi, jakou mas rychlost svihu a dalsich x parametru. No a takhle jme zkouseli hlavy, vybrali jsme pak nejake 2-3 favority, pote shafty, taky jsme skonicli u 3 a ruzne jsme to kombinovali, az vysla kombinace co mam :). Gripy pak jsou hodne pocitove, mam takove co vypadaji jak tenisova omotavka a jsou lehce lepkave, mely by skvel fungovat i za mokra. No a zhruba za mesic jsme mel hole u sebe, vse sestavuji kluci fitteri, dovazuji, dobrusuji apod. Ty barvy gripu jsem zvolil zamerne jako ceskou trikoloru, maji myslim 7 variant (cerna, seda, bila, cervena, modra, zelena, oranzova). Dle slov Milana Vantucha, vyber barvy gripu je nejdelsi cast fittingu :D. Treba tatkovi vysly nakonec taky ORKA typ Reflex, shafty zvolil grafittove Accra a gripy ma stejne jak ja, s tim ze shafty si nechal udelat v zelene barve, cimz ale na ty hole dele cekas, cca 6 tydnu, ale zase to bude pecka :D.

Tak snad jsem odpovedel na vse :)
 
Upraveno:
Tak pred novou sezonou mala zmena :) poridil jsem FW drevo od KZG, model VC-F 15° a hybrid take od KZG, model H370 Tour 18° - krasne hole, uzasny zvuk a lita to nadherne daleko :)

No a z druhe ruky jsem poridil dalkomer Bushnell Tour v3
 
Nejvetsi vybava rucniku na jamce! Tak to ma byt! :)
No tak já mám taky 3 ručníky na bagu a navíc 4. větší v bagu ;)
 
Zdravím jamkaři,
pro letošní sezónu jsem se nechal po 3 letech a zlepšení z HCP 20 na HCP 10 nafittovat znovu u kluků z Golf59.cz. Vyšly z toho nové krásné žiletky VEGA VM-02, detailní informace v mém WITB nahoře včetně fotek...užívejte sezónu
 
Ty Vega hole jsou sand ještě hezčí než KZG Evolution na které mám jako levák spadeno.. krásná práce.
je vidět, že mimo mainstream je nabídka velice zajímavá. Pohledám ještě další, krom Miura, KZG, a Vega. Fourteen vypadají taky velmi zajímavě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom