Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 149. The Open

A za chvíli vyrazí Jordan, tak to konečně bude zajímavější :up:
Právě vyrazil a nuda jako u korejských golfistek - střed ferveje 🤭😂
 
:) Já zkoušel tohle hřiště v PGA Tour 2K21 a mají pravdu není to tak EZ jak se zdá, Hru jsem měl nastavenou na hard obtížnost bez možnosti pohledu na dopadovou zónu a ty vlny na greenech jsou opravdu obří , docela hard course
 
Hrozně bych to přál Oosthuizenovi, na každým majoru hraje parádně, už by si další vyhranej zasloužil. Ale bude to mít těžký s Morikawou a Spiethem.
 
Tenhle kluk je fakt dobrej 👍

D1269E78-F2EE-44BD-B37D-1D505BE371F1.jpeg
 
Phil bohuzel neprosel cutem, ale to je ted asi vzdy bud a nebo, myslel jsem ze to neda ani MacIntyre a nakonec zabojoval a byla z toho paradni T8. No a Jordan mel nakonci nekolikrat fakt blizko k tomu aby mu to tam padalo z dalky jako driv. Nicmene driv tim zachranoval ne tak dobrou hru do greenu, ted mi prijde z tycka i do greenu konzistentni. Bohuzel Morikawa chybu neudelal a zadne drama se nekonalo. Hriste se mi libilo, zvlast kdyz to neni jen driver wedge, ale i na petiparu volili drivovaci zelezo z teecka, to me bavi. A bylo tech zelez u hracu videt hodne. Zajimavosti treba Kisner, kterej rano probehl hriste sam za 2:30 a -2.
 
Tenhle kluk je fakt dobrej 👍

Zobrazit přílohu 25567

Moc se mi jeho golf líbí. Klidný, koncentrovaný. Přijde mi jeho herní projev takový uklidňující, jakoby v souladu a harmonii s hřištěm (shlédnuto ze záznamu). :) myslím, že vyhrál zaslouženě 👍
 
Upraveno:
Ano, jednoznačně zasloužený vítěz. Louis byl tři dny bezkonkurenční, ale ani to na Collina nestačilo! A hřiště? Nádherné! A myslím, že v reálu ještě hezčí. Za soumraku to musí být pastva pro oči! Kéž bych si tam někdy mohl zahrát.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom