Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours 148. The Open

By mě zajímalo, jestli je někdo další jako já takový golfový nadšenec " blázen " jak říkají kamarádi co si nenechá ujít ani hodinu z celého přenosu The Open , případně všech majorů. Jestli někdo vstane na 7:30 a dívá se v kuse do těch 21.00 atd. Nebo třeba naopak jestli někdo třeba sledoval U.S. Open od startu do těch 4:00 ráno, bez ohledu na to, že třeba vstává do práce apod. Jestli si třeba někdo na přenosy bere v práci volno, dovolenou ...
jestli si třeba někdo vsadí na svého favorita ...
... díky za názory
Tak nakonec to hodilo rekordních 47 hodin golfu :)
Shane Lowry vyhrál po zásluze.
Super golf
 
Krásný výkon McIlroy ve druhém kole
Opět škoda pro Fleetwooda, který už po několikáté nedokázal udělat poslední krok
A samozřejmě skvělý turnaj pro Lowryho, který si to uhrál zejména ve třetím kole.
 
By mě zajímalo, jestli je někdo další jako já takový golfový nadšenec " blázen " jak říkají kamarádi co si nenechá ujít ani hodinu z celého přenosu The Open , případně všech majorů. Jestli někdo vstane na 7:30 a dívá se v kuse do těch 21.00 atd. Nebo třeba naopak jestli někdo třeba sledoval U.S. Open od startu do těch 4:00 ráno, bez ohledu na to, že třeba vstává do práce apod. Jestli si třeba někdo na přenosy bere v práci volno, dovolenou ...
jestli si třeba někdo vsadí na svého favorita ...
... díky za názory
The Open má tu "nevýhodu" na koukání, že se hraje ve dne našeho času.....takže 1. a 2. kolo jsem měl puštěné v práci a krom pauzy na oběd a na přesun domů jsem viděl vše, v sobotu jsem měl jiný program ale finálové kolo jsem opět viděl celé......takže myslím že dobrý!:)
Jinak pro mě je priorita č.1 dubnové Masters a jednou za dva roky Ryder Cup.....a tam opravdu nevynechám ani chvilku přenosu!
 
Shrnu naší návštěvu z prvního hracího dne. Jelikož vlaky a autobusy z Belfastu byli měsíc dopředu beznadějně vyprodané, jeli jsme autem, trochu sem měl obavy, protože avizovali návštěvu okolo 200 000 lidí ale organizace v okolí Portrush byla naprosto dokonalá, městečko pro dopravu uzavřené, na příjezdech hlídky. Parkovalo se na záchytných parkovištích cca. 5km od hřiště za 15 liber, na hřiště pendlovali dvoupatrové autobusy každých pár minut. Při nástupu nám ještě řidič radí ať si sedneme nahoru, že budeme mít krásný výhled na celé hřiště, nekecal, ten příjezd kdy poprvé vidíte hřiště nemá chybu.
Během chvilky jsme v areálu, vesnička klasická, jídlo, obrovský obchod kde během chvíle necháte skoro všechny své peníze, pár obrazovek. První koho vidíme na jedničce byl Brooks Koepka, v tuhle chvíli je ještě místa okolo jedničky dost ale chvilku před tím něž přijde na teečko Tiger Woods se to radikálně změní a jen těžko se hledá místo odkud by bylo alespoň trošku vidět, lidi jsou najednou všude. Diváci se dostali i za provazy a naháněči měli co dělat je dostat na stranu, což jeden borec komentoval slovy "come on man, it's Tiger Woods!"
Ono vůbec to na sledování moc není, všude je tolik lidí, že někam se dostat je hodně těžké, na tribuny se stojí fronty, takže pokud chcete vidět např. Tigera na greenu z nějaké rozumné vzdálenosti, jediná možnost je si ho několik jamek nadběhnout a trpělivě čekat. Takhle jsme cca. 1,5h čekali na devítce, mezitím tam přišli např. Ernie Els, Dustin Johnson, Patrick Reed ( mimochodem dost zhubl ), Tony Finau, Keegan Bradley, Jason Day.
Viděli jsme i Jordana Spietha, Rorryho, Jon Rahma, Matta Kuchara, takže v tomhle směru spokojenost.
Počasí nic moc, každou chvíli přeháňka, někdy dost silná ale na to jsme si už od příletu zvykli.
Ale za ochutnání té atmosféry to rozhodně stálo a každému bych návštěvu The Open rozhodně doporučil. Celá země tím žila, od příletu do Dublinu to na vás bliká všude, na dálnicích jsou směrovky, televize jsou toho plné, každý o tom mluví. Příští rok vynechám ale na 2021 do St. Andrews zkusím znovu lístky urvat.

7838
7839
7840
7841
7842
7843
7844
7845
7846
7847
7848
7849
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom