Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours 148. The Open

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
The Open Championship, často uváděn také pod názvem The Open nebo British Open, je nejstarší ze čtyř major turnajů profesionálního golfu. The Open je turnajem hraným na rány na 72 jamkách ve čtyřech dnech, od čtvrtka do neděle. Od roku 1979 se hraje v týdnu obsahující 3. pátek v červenci. V současnosti se turnaje účastní 156 hráčů, které tvoří převážně nejlepší světoví profesionálové společně s vítězi nejvyšších amatérských mistrovství. Další místa obsadí amatéři a profesionálové, kteří jsou úspěšní v rámci několika kvalifikací. Více viz wiki

Aktuální 149. ročník se hraje v 18. – 21. července na hřišti Royal Portrush

Ofiko web turnaje: https://www.theopen.com/

Vysílá se na Golf Channel.

Tipy, jak letos? :)
 
Justin Rose nebo Rory
Rory už nejpíš bohužel ne.....neuvěřitelněj sněhulák na úvodní jamce, mezi diváky hrobové ticho.......a ani následná jeho hra zatím nenaznačuje, že by to mohl stáhnout....
 
Rory už nejpíš bohužel ne.....neuvěřitelněj sněhulák na úvodní jamce, mezi diváky hrobové ticho.......a ani následná jeho hra zatím nenaznačuje, že by to mohl stáhnout....
U Roryho “never say never” ;)
 
Rory už nejpíš bohužel ne.....neuvěřitelněj sněhulák na úvodní jamce, mezi diváky hrobové ticho.......a ani následná jeho hra zatím nenaznačuje, že by to mohl stáhnout....
Čtyřpat na téhle úrovni se jen tak nevidí 😢
 
Tak Rory +8 po prvním kole, to na CUT nevypadá :down:
 
Čtyřpat na téhle úrovni se jen tak nevidí 😢
No ono poslat odpal železem do autu....a následnou provizi (či již víceméně třetí ránu - musel to tušit, že je to out) rovněž železem do hustého roughu........tak to je na této úrovni rovněž málokdy vídané....(asi profíci neznaj, že DDKK :) :D......
 
Koepka zatím teda jede.
Tiger tay, ale bohužel opačným směrem.
 
Tak jsem sledoval dnešní Roryho jízdu za cutem. Klobouk dolů před tímto chlapem:up:. Pral se s tím, co to šlo. A málem mu to vyšlo - chyběla jedna rána.

Jinak jeho rozdíl mezi 1. a 2. kolem činil 14 ran.
 
Dám se později více postřehů a pár fotek ze čtvrtka ale zatím jen tuhle vtipnou reklamu z Irských novin :)

7829
 
By mě zajímalo, jestli je někdo další jako já takový golfový nadšenec " blázen " jak říkají kamarádi co si nenechá ujít ani hodinu z celého přenosu The Open , případně všech majorů. Jestli někdo vstane na 7:30 a dívá se v kuse do těch 21.00 atd. Nebo třeba naopak jestli někdo třeba sledoval U.S. Open od startu do těch 4:00 ráno, bez ohledu na to, že třeba vstává do práce apod. Jestli si třeba někdo na přenosy bere v práci volno, dovolenou ...
jestli si třeba někdo vsadí na svého favorita ...
... díky za názory
 
By mě zajímalo, jestli je někdo další jako já takový golfový nadšenec " blázen " jak říkají kamarádi co si nenechá ujít ani hodinu z celého přenosu The Open , případně všech majorů. Jestli někdo vstane na 7:30 a dívá se v kuse do těch 21.00 atd. Nebo třeba naopak jestli někdo třeba sledoval U.S. Open od startu do těch 4:00 ráno, bez ohledu na to, že třeba vstává do práce apod. Jestli si třeba někdo na přenosy bere v práci volno, dovolenou ...
jestli si třeba někdo vsadí na svého favorita ...
... díky za názory
hmmmm tak to bohužel opravdu nejsem. Například dnes jsme vezli prcka na letní tábor a vrátili se domů tak, že jsem viděl poslední hodinu. Když jsem doma, tak se podívám. Asi tomu přizpůsobím nějaké drobnosti, ale asi bych v krásný den jako dnes stejně nevydržel doma koukat na TV :)
 
By mě zajímalo, jestli je někdo další jako já takový golfový nadšenec " blázen " jak říkají kamarádi co si nenechá ujít ani hodinu z celého přenosu The Open , případně všech majorů. Jestli někdo vstane na 7:30 a dívá se v kuse do těch 21.00 atd. Nebo třeba naopak jestli někdo třeba sledoval U.S. Open od startu do těch 4:00 ráno, bez ohledu na to, že třeba vstává do práce apod. Jestli si třeba někdo na přenosy bere v práci volno, dovolenou ...
jestli si třeba někdo vsadí na svého favorita ...
... díky za názory

0277C32D-5F9B-4121-8250-F1CA73AA477B.jpeg
 
Tak začíná foukat, teprve teď asi začne to pravé The Open 🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom