Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kimi373

Kimi373

Člen fóra
Ahoj, jmenuji se Jirka a jsem závislý na golfu (alespoň tak by to za mě řekla manželka). Žiji a pracuji v antigolfovém městě Příbrami (i když chvála bohu máme druhým rokem alespoň otevřený driving). Má první golfová vzpomínka se datuje do roku 2009, kdy jsem v neděli večer projížděl televizní kanály a narazil na přenos z The Players. V posledním flightu tehdy šel český rodák Alex Čejka spolu s golfovým polobohem Tigerem Woodsem. Opravdu asi nejsilnější televizní zážitek. K prvnímu odpalu jsem se dostal o dva roky později (kdy jsem kvůli zranění kolene skončil s fotbalem) na drivingu v Českých Budějovicích, kde jsem zrovna ukončil studium na VŠ. Mám rád výzvy a golf se pro mě stal od prvního uchopení golfové hole opravdu velkou výzvou. Za další tři roky, tedy v roce 2014 jsem absolvoval první golfové lekce u pana Marka Tomana na Císařské Louce. Poté mě dostala nabídka CZ golfu a jejich akce "Jdu na golf", díky které se ze mě stal golfový nadšenec. Na jaře roku 2015 jsem složil golfovou zkoušku způsobilosti a začal pro mě úplně nový život. Mým největším dosavadním golfovým zážitkem je letošní služební cesta na Floridu a hra na hřišti LPGA International (Jones). Zahrál jsem si také v Itálii (Golf Club Lignano) a na Slovensku (Penati, Alpinka, RedFox). Vše v roce 2017, kdy jsem částečně opustil dvouleté snažení na turnajích a začal brát golf více jako zážitkový sport. Mé současné golfové HCP je 12,7. Jsem členem v Písku a od letošního roku také v Hořehledech. A právě díky Hořehledům jsem se dozvěděl o místní komunitě, kterou považuji za něco unikátního, něco co podle mě dává golfu další rozměr. Takže se těším na vše nové, co mě v zeleném světě i díky 19. jamce čeká.

Omlouvám se za dlouhou story, ale můj mozek je golfem pohlcený, dokonce i teď v zimě "chrlý" moře a moře golfových myšlenek.

Tak Hezkou hru!
 
Vítej ... je vidět, že jsi fakt magor :eek::p. Ve 2015 ZK a za dva roky HCP 12,7 ... Evidentně hodně trénuješ, tak bacha ať se brzy nerozvedeš.;):D:D:D
 
Ahoj Jirko, vítej na jamce. ;)
 
Vítej ... je vidět, že jsi fakt magor :eek::p. Ve 2015 ZK a za dva roky HCP 12,7 ... Evidentně hodně trénuješ, tak bacha ať se brzy nerozvedeš.;):D:D:D
Děkuju za přivítání:). Magor jsem, to bez debat :up: Zlepšení to bylo rychlé, ale právě díky málo tréninku tam chybí konzistence. Momentálně se strašně peru s tlusťochy:(. Naštěstí mám tolerantní manželku, která je šťastná s knihou v ruce na terase golfového klubu (a nebo v nedalekém nákupním centru) :D.

Ahoj Jirko, vítej na jamce. ;)
Děkuju za přivítání pane náčelníku (doufám, že to není povolená přezdívka jen od některých) :rolleyes:.
 
Neboj, náš náčelník je náčelníkem všech. Svůj lid miluje a stmeluje.:up: A nejraděj má vlezdoprdelky;)
No četl jsem v úvodní zprávě že "Mnozí lidé se na fóru vzájemně znají i osobně, tzn. ne vždy, co si dovolí jeden k druhému, si může dovolit někdo jiný" tak zkouším, co je možné si dovolit. Ale dobré vědět, díky za tip:cool:
 
Magor je ten kdo hraje málo...:):):), neb co je lepšího než hrát golf, když je trochu volna tak hrát golf, pak tam ještě začít pracovat, případně se tam odstěhovat nebo postavit barák uprostřed hřiště...:):):).

Vítej na jamce...
 
No četl jsem v úvodní zprávě že "Mnozí lidé se na fóru vzájemně znají i osobně, tzn. ne vždy, co si dovolí jeden k druhému, si může dovolit někdo jiný" tak zkouším, co je možné si dovolit. Ale dobré vědět, díky za tip:cool:

Ne
Magor je ten kdo hraje málo...:):):), neb co je lepšího než hrát golf, když je trochu volna tak hrát golf, pak tam ještě začít pracovat, případně se tam odstěhovat nebo postavit barák uprostřed hřiště...:):):).

Vítej na jamce...
Děkuju za přivítání, a to je přesně důvod proč jsem se na 19. jamku tak těšil - potkat podobné neMagory jako jsem já :up:. Leč to štěstí, začít na golfu pracovat a k tomu si postavit barák uprostřed hřiště, měl zatím jen jeden z nás... Závist Martine :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom