Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours 119. U.S.Open 2019

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
USGA – 119. U.S. Open Championship, Pebble Beach, Kalifornie

1200px-2019USOpenLogo.svg.png

U.S. Open je po Masters a PGA Championship třetím majorem a nejlépe dotovaným turnajem sezóny. První ročník mistrovství Spojených Států se uskutečnil na sklonku 19. století, v roce 1895. Ten letošní je už 119. ročník. Je otevřeným turnajem pořádaný Americkou golfovou asociací (USGA). Mohou účastnit profesionálové i amatéři. Polovina hráčů má možnost startovat na základě mnoha kritérií, například vítězové U.S. Open posledních deseti let, vítězové a druzí posledního U.S. Amateurs, vítězové Masters a PGA Championship posledních pěti let, divokých karet, atd. Ostatní musí projít kvalifikacemi. Obsazení je úplné, hraje kompletní světová špička. Z první třicítky světového žebříčku nechybí nikdo. Nechybí ani loni osmdesátý, letos už pátý hráč světového žebříčku Tiger Woods. (zdroj Golf.cz)

Hřiště: Hřiště Pebble Beach Links má par 71 a délku 6.244 metrů.
TV přenos: I tentokrát vysílá US Open Golf Channel. První dvě kola ve čtvrtek a v pátek tv přenos začíná v 21:00, v sobotu a neděli pokaždé o půl hodiny dříve ve 20:30.

---
Takže tipy? Kdopak dle vás zazáří na tomto jednom z vrcholů sezóny? A co hřiště, jaké bude? Sledujte, diskutujte, sdílejte, co vás zaujme, co kde, kdy, kdo!
 
Pebble Beach sedí "Leftymu" Mickelsonovi, tak mu budu držet pulce... Je to pro něj jedinečná šance zkompletovat tituly GS...
 
Tipuju souboj Koepky a McIlroye.......a už se moc těším.
 
Pebble Beach sedí "Leftymu" Mickelsonovi, tak mu budu držet pulce... Je to pro něj jedinečná šance zkompletovat tituly GS...
Úplně poslední...
 
Je jedno, kdo vyhraje. Hlavně aby se na to dalo koukat 🤭
 
Když si na normální hřiště vezmu tohle místo vypichovátka a budu tak opravovat Pitch marky se slovy, že to tak dělaj na US Open, bude mě greenkeeper milovat nebo nenávidět? :rolleyes::coffee::D

Nevidim na tom nic spatneho...
 
Co se (ne)stane na 119. US Open… (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Světový golf se vrací na jedno z nejstarších, nejproslulejších a také nejpohlednějších hřišť na světě: na Pebble Beach Golf Links, kde se odehraje v pořadí 119. ročník US Open. Hřiště, které letos slaví stoleté výročí vzniku, hostí US Open už pošesté a poprvé od roku 2010. Tehdy triumfoval Graeme McDowell a za svůj triumf si odvezl šek ve výši 1,35 milionu dolarů z celkové dotace 7,5 milionu. Letos se na třetím majoru roku ale hraje o mnohem větší částky – v banku turnaje je už 12,5 milionu dolarů a vítěz si odnese 2,25 milionu. Kdo to bude?

Pokračovat ve čtení...
 
Když si na normální hřiště vezmu tohle místo vypichovátka a budu tak opravovat Pitch marky se slovy, že to tak dělaj na US Open, bude mě greenkeeper milovat nebo nenávidět? :rolleyes::coffee::D
Včera na hřišti jsem si všiml, že jindy vrácené kousky grýnu se ujmuly a v tom horku uschly. Proto je lepší nevracet a jen nahrnout a srovnat patrem.
 
Včera na hřišti jsem si všiml, že jindy vrácené kousky grýnu se ujmuly a v tom horku uschly. Proto je lepší nevracet a jen nahrnout a srovnat patrem.
? tak ujmuly nebo uschly?
 
? tak ujmuly nebo uschly?
Všechny uschly i když byly vráceny na místo. Už vše co je po dopadu vytrženo z díry po dopadu na grýn nevracím ale nahrnu jako ve videu a zarovnám patrem.
 
Tak já se přiznám, že sleduji svůj původní milovaný sport - softball. 😎 Mistrovství světa a hrané u nás!...to se nedá nesledovat.
 
Tak já se přiznám, že sleduji svůj původní milovaný sport - softball. 😎 Mistrovství světa a hrané u nás!...to se nedá nesledovat.
Kde, na čem?
 
Tak já se přiznám, že sleduji svůj původní milovaný sport - softball. 😎 Mistrovství světa a hrané u nás!...to se nedá nesledovat.
Čt sport. Už jsem tam.:D
 
Tak zpet ke golfu a USOpen. Dobre po prvnim kole Rose s -6 a Fowler s -5. Zklamanim zatim pro me T58 Mickelson. Ale nic neni rozhodnuto, uvidime dneska.

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom