Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours 119. U.S.Open 2019

Tak Tiger může po prvním kole líbat putter, ten ho neskutečně podržel (jen 25 puttů!).......jinak by to byl průšvih, všechno mu to lítalo doleva.....
 
Tak Tiger může po prvním kole líbat putter, ten ho neskutečně podržel (jen 25 puttů!).......jinak by to byl průšvih, všechno mu to lítalo doleva.....
Tak ono Rose byl z Teečka a FW taky dost podprůměrnej (-0,97 strokes gained), ale když holt zahrál 22 puttů... Tak to je pak jiná písnička, za -6 :D
 
A tak jo, gratulace Woodlandovi -19. Kde jsou ti naši koně?

Sporadicky jsem letos koukal, docela mě letos pobavili reakce hráčů... jak vystřižené z naší kotliny:


Plus další viz článek: http://www.golfextra.cz/detail/5791/emoce-na-us-open-spieth-spilal-kedikovi-driver-letel-do-more

Nervozita, napětí, frustrace. Na US Open běžná věc. Řada hráčů ventilovala své emoce už v 1. kole na Pebble Beach. Jordan Spieth vyčinil svému kedíkovi za nepřesný výpočet vzdáleností na osmé jamce, Lucas Bjerregaard po třech mizerných odpalech na osmnáctce poslal driver do moře. A to nebylo vše, ulevil si i Tiger Woods.

Konečně to má šťávu. :) Trochu mi to připomíná @mkopcak, jak se vztekal, když jsme mu říkali s @honza62 vzálenost do greenu tuším na Kynžvartu, 15. jamka... a pak jak vystřílel sadu nových míčků do vody na 18tce. 🙃

Pochvala za mě za poslední kolo Tigera Woodse, líbilo moc - byť už mu o nic nešlo. :up: Vaše dojmy?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom