Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Všechny zdravím :-)

sob1662

Aktivní člen
HI (HCP)
23
Zdravím,

Jmenuji se Jirka a jsem rád, že se zde můžu připojit na 19tou jamku :)
Často sem ze chodil pouze jako divák a řekl si že by nemuselo být špatné se zde stát plnohodnotným členem a třeba zde najít i nějaké parťáky na golf ;-)

Golf hraju asi 4 roky, ale poslední dva nebylo příliš času se mu věnovat. Dle toho vypadaly i výsledky a odpovídá tomu můj HCP, který mám momentálně 27,5. Když je ovšem dobrá konstelace hvězd, myslím, že dokážu hrát jako bych měl HCP pod dvacet....Škoda jen že takových dní zase tolik není :-D

Momentálně bydlím na východu Prahy, takže se snažím hrát hřiště tady v okolí - Mstětice, Benátky, Stará Boleslav, Poděbrady, atd. Jinak pocházím z Moravy a tam jsem nejčastěji hrál Ostravici, Ropici, Kravaře a Rožnov.

Bohužel zde v Praze zatím moc golfistů neznám, proto většinou chodím hrát sám. Doufám ale, že se to třeba díky tomuto fóru změní :)
 
Vitej!
A cimpak aktualne hrajes?
Nahod to do vlakna WITB!
 
Čau Jirko, jasně, chodit sám má některé výhody, např. ti do toho nikdo nekecá, jak máš hrát, ale zase osamnělý golfista, nic moc. Jasně, jak nás poznáš i na hřišti, třeba se s tebe stane pak ale úplný golfový poustevník. Vítej na jamce. Ze společných akcí nás teď čeká - Mladá Boleslav v září a pak Kunětická hora, na obou akcích si samozřejmě vítán, kdy bude chuť, čas, nálada a tak.

Btw. jak si se dostal ke golfu? Buď rád, že nemáš singl, singlisti jsou furt akorát otrávení na hřišti, musí hrát vlastně už jen v paru, aby měli ze své hry dobrý pocit. :)
 
Buď rád, že nemáš singl, singlisti jsou furt akorát otrávení na hřišti, musí hrát vlastně už jen v paru, aby měli ze své hry dobrý pocit. :)

Pro singlisty je golf hlavne desne drahej... protoze za cenu stejneho fee do toho jen parkrat prastej. To by me fakt nebavilo. :D
 
Pro singlisty je golf hlavne desne drahej... protoze za cenu stejneho fee do toho jen parkrat prastej. To by me fakt nebavilo. :D
Já bych to klidně zkusil, jsem čím dál línější a občas mi těch ran přijde až moc :)
 
Čau Jirko, jasně, chodit sám má některé výhody, např. ti do toho nikdo nekecá, jak máš hrát, ale zase osamnělý golfista, nic moc. Jasně, jak nás poznáš i na hřišti, třeba se s tebe stane pak ale úplný golfový poustevník. Vítej na jamce. Ze společných akcí nás teď čeká - Mladá Boleslav v září a pak Kunětická hora, na obou akcích si samozřejmě vítán, kdy bude chuť, čas, nálada a tak.

Btw. jak si se dostal ke golfu? Buď rád, že nemáš singl, singlisti jsou furt akorát otrávení na hřišti, musí hrát vlastně už jen v paru, aby měli ze své hry dobrý pocit. :)

Díky moc za přivítání, určitě se nějaké akce velice rád zůčastním. D9val jsem se na tu Kunětickou horu, ta vypadá moc dobře :)
Jinak ke golfu jsem se dostal přes švagra, který jej hrál. Tak jsem to zkusil a plně tomu propadl.

No máš pravdu s tím singlem....ale kolem dvacky by to nemuselo být špatné. tam má člověk pořád trochu prostoru na chybu :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom