Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ahoj (opět)

Ondra

Nováček+
Po pár letech opět zdravím - ani si už nepamatuju, jak se to golfové forum, na kterém jsme kdysi diskutovali, jmenovalo, ale myslím, že je tady hodně jeho bývalých členů :) Pamatuju si, že jsem na něj dával ukázky švihu z mých začátků, takže už to bude nějakých 6 let..

bydlím v Brně, domovský klub Ostravice, hraju nalevo, oblíbená značka Ping, v bagu skoro vše Callaway :D
 
Vitej!
A nezapomenout foto vybavicky do WITB! :D
 
Po pár letech opět zdravím - ani si už nepamatuju, jak se to golfové forum, na kterém jsme kdysi diskutovali, jmenovalo, ale myslím, že je tady hodně jeho bývalých členů :) Pamatuju si, že jsem na něj dával ukázky švihu z mých začátků, takže už to bude nějakých 6 let..

bydlím v Brně, domovský klub Ostravice, hraju nalevo, oblíbená značka Ping, v bagu skoro vše Callaway :D

Ahoj Ondro, oblibena Ping a v bagu Callaway? Styď se. Vitej na foru.
 
Ahoj Ondro, oblibena Ping a v bagu Callaway? Styď se. Vitej na foru.
A bag dokonce taky Callaway :D holt hraju pořád s výbavou, s jakou jsem začínal, ale tento nebo příští rok si asi udělám radost a začnu pomalu obměňovat. Nicméně nechci Callaway hanit - mám X-22 železa a na svou dobu to podle mě byly opravdu výborné hole.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom