Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 101 jamek/den - Lišnice??

Zúčastníte se alespoň části 101 jamek?

  • ANO - 18jamek

    Hlasy: 0 0,0%
  • ANO - více než 18 jamek

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    2

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Hledám podobného blázna jako já, který má chuť zkusit něco neobvyklého. Chci zkusit odehrát co nejvíce jamek v jeden den, ale na normalním hřišti (nemyslím akademie). Zatím mě napadla má domácí Stará Boleslav. Hřiště je krátké a bez lidí se dá ujít za hodinu, ve dvou za hodinu a čtvrt. Má představa je cca 11 kol (99+1 jamek) za den. Hledám tedy někoho, kdo by toto se mnou absolvoval, klidně i na jiném hřišti. Vítán je i ten, kdo by šel třeba jen část, třeba 1-2 devítky, každá živá duše dobrá. V plánu to mám nějaký letní všední den, bude nejmíň zdržení z důvodu čekání na předchozí flight. Vše se půjde pěšky, žadné buggy. Celkem to bude priblizne 35km. 

Každý vítán.
 
Re: Hledám blázna

Mam napad, pridam se na 1. a 10. rundu, zbytek poresim v tom milem bufetu :)
 
Re: Hledám blázna

Takový pěkný jednodenní maraton. :) Udělej si kalendář na teetime, 1 a 10 runda je tímto obsazena, určitě obsadíme i další. Budeme tě vítat v klubovně. To mě připomíná, že by si takhle mohl hrát třeba 100 hodin v kuse, v noci ti budeme svítit baterkou, případně takové ty svítící míčky. To by byl rekord. :-D Zní to ale dobře.
 
Re: Hledám blázna

Pozor, to už se někde v Čechách pořádá každý rok. Pro mě je strop asi 36 jamek, víc by mě asi nebavilo:)
 
Re: Hledám blázna

Někde na Moravě mají snad takový maraton, hřiště si nevzpomenu ale Slavkov to nebyl.
 
Re: Hledám blázna

Konopiště dělá taky jeden den v létě turnaj na 45 jamek.
Jednu devítku bych si určitě taky dal. Ještě mě napadla moje domovská Líšnice, taky není moc dlouhá a v jednom se dá oběhnout pod hodinu.
 
Re: Hledám blázna

dekuji za zajem, az budu mit datum (nejspise kvetnovy patek, predbezne 20.5.), dam to sem a muzete se pridavat na urcite teetimy :D asi bych to chtel udelat jako 99+1, tedy 100 jamek :)
ma predstava jsou asi tyto casy:
6:00
7:15
8:30
10:00
11:30
13:00
14:30
16:00
17:30
18:45
20:00
21:00 - posledni 1 jamka č. 9 :)
 
Re: Hledám blázna

Je to tu pánové (a dámy), už mám termín. Je to sice narychlo, ale třeba se někdo přidá. Pokud by se vás hodně sešlo v jiný termín, posunu to. :)

101 JAMEK

O co jde?:
Jde o pokus, překonání vlastních sil a zároveň překonání vlastního rekordu v počtu odehraných jamek během jednoho dne.

Kdy?:
16.5.2016 – v případě špatného počasí (deště) se akce přesune na jiný termín.

Kolik?:
Jak už nadpis napovídá, bude to 101 jamek. Celkem 11x devítijamkové hřiště a dvě jamky k tomu.

Kde?:
Vše bude probíhat na mém domovském hřišti ve Staré Boleslavi. Krásné devítijamkové hřiště s parem 34, délkou 2229m ze žlutých odpališť a 1949 z odpališť červených. Já budu hrát z odpališť bílých, které měří 2320m. Výběr odpališť je na Vás.
www.gcsb.cz

Za kolik?:
Já jako člen hraju zdarma, ostatní členi také. Normální green fee je 380/9jamek a
640/18 jamek. Samozřejmě se pokusím domluvit nějakou slevu pro účastníky.

Požadavky na hráče:
- Vždy se bude hrát maximálně ve dvou, na každý teetime tedy 1 volné místo.
- Schopnost odehrát devět jamek pod 1:30h ve dvou.
- Být ochoten zvednout míč při vysokém počtu ran, obětovat jamku a jít dál.
- Být na místě 30 minut předem. Pokud předchozí kolo bude rychlejší, a volnost hřiště to povolí, odstartuje se dříve.
- Hráč může jít libovolný počet jamek, 9, 18 nebo i více.

Startovní časy:
5:30 
6:40
8:00                                                                
9:20
10:50                                                              
12:20
13:50                                                              
15:30
17:00                                                              
18:30
19:50                                                              
21:00 (2 jamky)

Všichni jsou vítáni. Jan Košťál – Hráč 101 jamek
Více info a rezervace časů na jankostal@icloud.com nebo na tel. 775 577 564
 
Zjistím jak na tom sem, pokud dovolí práce, rád podpořím, dám vědět. To by si potřeboval k tomu nějaký support teám s přímým přenosem. Nechceš si hodit na hlavu kameru? :)) Minimálně fotku po každé devítce. 

- Btw. upravil jsem špatné formátování některých příspěvku i název celého tématu. 
 
díky Michale za úpravu, nejake zpravy budou, po devitce mozna i fotky scorek :) 
 
Budu držet palce. Účast by mě moc lákala, ale - je to moc narychlo, pro mě z ruky a nemám na to fyzičku (samé chabé výmluvy :-D). Jak máš vyřešený bag? (záda, vozík - ruční/elektrika, caddík). Hřiště vůbec neznám - je to rovinka nebo kopcovité? Koukal jsem na birdie kartu co je na webu - vypadá to, že to asi nebude moc náročné... Ale oběhnout to 11x?! Za jeden den?!!! Mno určitě to bude makačka...
 
je to kratke, rovina, semtam amlinkaty kopecek, ocekavam cca 3,5 km /kolo. Vozik budu mit rucni clicgear :)
 
Jasný.
Jinak co se týče takovýchto "srand" jako hra na víc jamek/ víc hřišť, tak vím, že někdo hrávával všechny pražské devítky, během jednoho dne (Motol, Hodkovičky, Hostivař, jsou jen tři? mám pocit že byly 4)... A v Brně jedna skupina golfistů hrávala následující formát - brzo ráno Kaskáda 18ctka, pak Slavkov 18ctka, pak Kořenec 18ctka a večer zakončení opět na Kaskádě třetí devítkou (ale na to byl potřeba fakt dlouhý den někdy o prázdninách, protože přejezdy zabraly nějaký čas + myslím, že část absolvovali i na bugynách, ale to už nevím jistě)...
 
jj, ja vim take o akci, kdy 2 chlapy hrali 8 hrist za den, v 8 zemich, preletavali vrtulnikem :) byla to nejaka charitativni akce s rekordem, u nas se hralo v Krumlove
 
Kdyz najdes volny vrtulnik, obetuju se. :)
 
volny vrtulnik najdu, jde o to kdo zaplati palivo :D
 
Mit cas na podobne ptakoviny... cista zavist... ale pokud by to slo, zasel bych se podivat, pripadne zdrzovat jednu 9tku. :)
 
jeste to nemam uplne posvecene od klubu, az bude (ocekavam po vikednu), budu prijimat rezervace :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom