Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

10-2b - Jiná pomoc

Si připadám ochuzeně, že jsem to nikdy na hřišti nezkusil, postavit si soupeře po lajně dozadu, konečně to mohlo lítat, kam mělo. :-D
 
Si připadám ochuzeně, že jsem to nikdy na hřišti nezkusil, postavit si soupeře po lajně dozadu, konečně to mohlo lítat, kam mělo. :-D
Ono to není o tom, že za tebou někdo “na lajně” stojí, ale že ti řekne, kam vlastně míříš a případně tě zkoriguje ;)
To by ses divil, kam občas dítě zamíří (a nejen dítě).
Stačí, aby třeba greenkeeper dal na odpališti šikmo kameny a 60% (můj odhad) hráčů to pošle “do kopru” . Občas i některý architekt navrhne jamku tak, že “nevědomky” míříš jinam, než kam bys měl :cool:
P.S. správné zamíření samozřejmě samo o sobě nezajistí, že to tam i pošleš :D
 
Hrozně rád bych viděl tu reakci "aktivních" rodičů, až na to budou upozorněni a potrestáni. To aby si člověk v dnešní době, jako rozhodčí, bral ochranku.
Někteří ambiciozní rodiče to ponesou těžce...obávám se.
 
Dle mého caddy má v tomto případě mít primárně na starosti to, aby děti pravidelně pily a jedly, postaral se o to, aby byly vhodně oblečeny při případné změně počasí a aby dítě utěšil, když se jim něco nepovede. Ty slzy jsou venku hned ;)
Bohužel jsem často viděla, že ty slzy jsou venku díky reakci rodičů na zahranou ránu nebo skore na jamce...Že je některý dítě jako figurka, kterou rodič narovná, našteluje - to mi přišlo špatně už dávno. A že rodič na dítě řve jak to ksakru hraje a dítě pak brečí...nebo dokonce některé dítě začne brečet preventivně, protože ví, že na něj ten rodič pak neřve. Já ti jsem z toho vždycky úplně rozhozená a nechápu to.
O to víc mě pak baví takový malý kluk, tak 7 let, bez nejmenších potíží obejde celou 18, nekňourá, že by ho bolely nožičky, hopká a vesele poskakuje, tatínek mu veze bag, nejvejš poradí hůl, počítá skore. A ještě mi říká "vidíš, táta říkal, ať vezmu sedmičku a já vzal devítku a bylo to akorát,":D a byla to krásně zahraná příhra na green. A kdykoliv se na tour potkáme, tak se jde pozdravit, přišel synovi pogratulovat k vítězství. Tam si myslím, že ten tatínek to dělá dobře.;) A ti ostatní...no...blbý. Ale to jsem sakriš odbočila od tématu.:eek:
 
A cos tím chtěl říct? Resp. ke kterému vyjádření tvé doporučení směřovalo?
Že je vidět, že ani jedni to nemají košér, ale dokáží přiznat chybu, jen mi je líto hráče a jeho hry, dokázali mu zkazit kolo.
 
Upraveno:
Navíc když měl první kolo tak parádní kedsky [emoji41][emoji466][emoji959]
 
Upraveno:
Já myslím, že to není jen o dětech, já třeba kontroloval linii založení manželky, když jsme spolu hráli foursome. V 90% případů jsem jí nic neříkal, občas zastavil ránu se špatným mířením. Teď už to dělat nebudu.
 
D. Procházka zveřejnil na čgf včera upřesnění k danému pravidlu, které bylo vydáno... dobré pročíst, pokud vás tato problematika "nosiče" zajímá. :)

 
Takže další trest za porušení pravidla 10.2b
Tentokrát na The Honda Classic

6678
 
To je hezký, že umíš anglicky, ale my motyky z toho příspěvku pak máme prd.
Dostal dvě trestné za to, že jeho caddie zůstal za ním při zaujímání postoje a ani následně neučinil nic proto, aby se vyhnul trestu, například odstoupením z postoje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom