Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Zničili jste někdy vzteky hůl?

Zničili jste někdy vzteky hůl?


  • Hlasovalo
    51

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
anketa - znicena hula.png


Golf je hra klidné duše. Rozmyslu, soustředění, vždy nad věcí... óóóóóóóóóóóómmmmmmm. No a někdy taky ne. :-D Zničili jste při golfu někdy svoji hůl či hole? Nebo měli jste k tomu někdy zatraceně blízko? Myšleno je úmyslné zničení, zpravidla následující po nepovedeném úderu. ;) Osobní popsané zážitky vítány!
 
Úmyslně ne, zatím jsem jen 4x zlomil hůl při standardním švihu (3x začátečnická železa se špatným shaftem, 1x FW asi nalomené z auta) :D
 
Já jsem sice hůl vzteky nezlomil, ale byl jsem tomu přítomen 2x.
Jednou to byl synátor, když jako malý s ní majznul o bag.
Byl z toho tak "perplex", že si to snad zapamatoval na pořád.

Podruhé to bylo u mne na indooru, kdy kolega o koleno zlomil po několika nepovedených odpalech driver.
Zde foto 🤭

IMG_8476.jpeg
 
Ještě jsem neměl tu čest zlomit hůl. Několikrát k tomu nebylo daleko. Měl jsem nutkání omlátit sedmičku o obličej nějakého hňupa :D Párkrát jsem holí pohodil kousek od sebe k míčku, který jsem tou holí chvilku před tím zahrál nepovedenou ránu někam kousek před sebe :D Kdo mne zná, tak ví, že jsem klidný a milující golfista bez náznaku rozčilování a sprosté mluvy :D:D
 
Já o tom vůbec nic nevím a ta barva gripu rozhodně nesouhlasí!

Jasný. O vozíku si budeme povídat jindy! ;)
 
Myslím u sebe, že ne. Většinou když už frustrace je nesnesitelná, řeknu něco jako "kryndapána". :-D

Ale ne, vztekám se, ale spíš na sebe, u holí ten vztek nemám. Tam za to ty jednoúčelové nástroje - prodloužení rukou - nemůžou a nějak se to na ně u mě nepřenáší - to, že se u toho švihu zpravidla zvednu, zápěstí, blbě stoupnu a tak. To víc mě frustruje technika, asi to má co dělat s mojí prací. Viz mé vypořádání účtů s hodinkami Tom tom golfer 2. https://www.19jamka.cz/tema/tomtom-golfer-2.212/post-32060 Problem solved!
 
Já teda hůl nezlomil, ale ohnul jsem ji. Byla to sedmička železo a hrála fakt blbě :D:D Třikrát stejný odpal do autu a pak ještě blbě do sr.... A po té další ráně se to stalo. Nevydržel jsem to a o stehno ji ohnul, prostě cholerik.
No spravil to vyměněný shaft, nicméně jiného typu, tak s ní moc nehraju. Ale žena mě počastovala pěknou přezdívkou :D:D:D

Jinak vztekání, bez toho bych si připadal, že nejsme na golfu. Spíš mě ale štve, že je mi úplně jasné, že tím všechny ve flightu štvu, ale neumím to ovlivnit. :cry::cry::cry:
 
Nezlomila jsem žádnou hůl. Moc mě to ani nikdy nenapadlo udělat. Když už by mě to napadlo, tak u želez by se mi to stoprocentně nepovedlo, protože jsou těžký a nemají dámský shaft. Driver je na to škoda, tam by to šlo, ale s čím bych pak hrála? :eek:🤔 Takže k tomuto nemám sklony. Zatím. 😃 A taky, proč bych si ničila schválně svoje věci? 🤔🤷‍♀️
Ale viděla jsem rozbitý driver z drivinge range těsně před turnajem! u kluka, co dává děsný dělobuchy. To jsou perdy jak u profíků. Asi měl lehký shaft, že to při švihu zlomil (ne o zem), nebo blbě trefil míček a napálil to. Od trenéra vím o driverech zlomených na indooru na drivingu. Odhozených holí jsem viděla už dost. Pak se to ve flightu šíří jak lavina. Začne jeden, druhej si řekne ok, když on může a je to v cajku, tak já taky. 🙈
 
moje první reakce na tento příspěvek byla :rolleyes: "NE, proč bych proboha měl ničit hůl?" … stejně jako napsal @macdav

když jsem hrál závodně pinec, tak jsem párkrát s raketou hodil, ale vždy po plenty, aby se jí nic nestalo (pravda - jednou jsem plentu minul a křapla :D)

hole za to nemůžou - vždy za to může míček a nebo hráč :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom