Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Zimní nebo letní čas?

Zimní nebo letní čas?

  • Nechat, jak to je

    Hlasy: 9 19,1%
  • Zimní čas je lepší

    Hlasy: 3 6,4%
  • Letní čas je lepší

    Hlasy: 31 66,0%
  • Je mi to úplně fuk

    Hlasy: 1 2,1%
  • Chtěl bych posunout čas o 3 hodiny a 33 minut severozápadně!

    Hlasy: 3 6,4%

  • Hlasovalo
    47

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Evropa to řeší, češi to řeší, vědci to řeší... a co my jako golfisti? Je lepší zimní, nebo letní čas, pokud má dojít k sjednocení?
 
Myslím, že golfisté by více ocenili letní variantu - umožní delší hru. Pro lidi obecně je prý lepší varianta zimní, ale těžko říct. Já spim blbě v zimě stejně jako v létě:).
 
Jasně že je lepší letní, já jsem sova, ráno mi je časné světlo ukradené :cool: ale "správný" je samozřejmě zimni.
 
letní lepší, protože po práci v klidu stihnu 18 jamek, zase ale v případě zimního času by jsme mohli chodit na golf už ve 4 hodiny ráno :)
 
@requo , budes posilat vysledky jako vstup pro hlasovani evrovskeho parlamentu?
 
Hlavně jeden a neměnit. Na jaře při změně jsem tejden úplně marnej. Ale jednu změnu bych ještě přežil kvůli delšímu dni na golf.
 
Já jsem taky spíš pro letní, čistě sobecky kvůli posezení na letní zahrádce :coffee::D
 
Jako mít v červnu plný světlo ve 4 ráno je úchylný :vomit:, a to říkám jako někdo, kdo vidí denní svit cestou do práce cca 2 měsíce v roce :D. To radši ať v lednu pořádně svítá až po půl devátý - malý děti voděj do školy rodiče, větším dětem je to šumák a dospělý budou vstávat za tmy tak jako tak :D. LETNÍ!
https://kalendar.beda.cz/graficke-znazorneni-svitani-a-soumraku-v-roce
 
Mně střídání nevadí, ale pokud bude jeden tak radši letní. Zajímavé je proč to celé začala Unie řešit. Ve vyhlášeném referendu hlasovalo v Evropě 4,6 mil lidí a 80% bylo pro zrušení střídání času. Vzhledem k celkovému počtu obyvatel Evropy je to 0,5%. Mám se domnívat že půl procenta ovlivňuje a určuje hlavní temata, která EU řeší?
 
Vzhledem k celkovému počtu obyvatel Evropy je to 0,5%. Mám se domnívat že půl procenta ovlivňuje a určuje hlavní temata, která EU řeší?

Je zcela bezne, ze voleb se ucastni 20-40% lidi. Referend casto i mene. Vzdy se o ne zajimaji jen ti, kterych se to dotyka naprimo. Takze to lze napr. prelozit tak, ze 5ti milionum vadi stridani casu a zbytku je to jedno, takze vlastne souhlasi s jakoukoli zmenou.

Donutit lidi k vyjadreni nazoru je nadlidska prace.
 
@requo , budes posilat vysledky jako vstup pro hlasovani evrovskeho parlamentu?

Tak jeste jednou mrknout nahoru a zjistit, ze tam je proklik na vysledky. Zakroutit nad sebou hlavou a poslat @requo flasku neceho dobreho:)!
 
To je dost blbej nápad pro nás pracující přes den. Muselo by to bejt až po šichtě, abychom ji neměli o hodinu delší.:p
 
To je dost blbej nápad pro nás pracující přes den. Muselo by to bejt až po šichtě, abychom ji neměli o hodinu delší.:p
Na letní se posouvá čas o hodinu dopředu - nešel bys tak právě o hodinu dříve na hřiště? :coffee: A kolem půlnoci zpět na zimní. Takže bys ráno vstával do práce o hodinu později. To je přeci ok. Nebo co se ti na tom revolučním nápadu nelíbí?
 
Koukám, že je z toho námět na vědeckou práci. :D:D:D Dejme tomu , že dělám od 7 do 15. Kdyby se ve 13 posunuly hodiny na 12 a já si měl "odpíchnout" v 15, budu tam o hodinu dýl. Kdežto kdyby se posunul ze 16 na 15, tak už je to vo něčem ...:p
Nebo by tam musela být doložka, že ztracená hodina se do pracovní doby počítá.:rolleyes:;).
Jo a myslím, že už nám zbývá tak maximálně jedno kolečko týhle oduševnělý osvícený debaty než budem odejiti do stoky ... :mad::p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom