Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zima 2022/2023 - otevřená hřiště

důvěrné informace o hřišti
Tak já podávám důvěrné informace. ;)
Hřiště naprosto v pohodě hratelné, standardní odpaliště i letní greeny. Greeny trošku flekaté, občas porouchané, ale jinak jezdí a drží. Byli jsme tam se @smidke skoro sami. Jeho se na hřiště neptejte, bude říkat, že je nehratelné a neregulérní... 😂
 
Tak já podávám důvěrné informace. ;)
Hřiště naprosto v pohodě hratelné, standardní odpaliště i letní greeny. Greeny trošku flekaté, občas porouchané, ale jinak jezdí a drží. Byli jsme tam se @smidke skoro sami. Jeho se na hřiště neptejte, bude říkat, že je nehratelné a neregulérní... 😂
Přesně tak,je to už nehratelné.Jamky špatně postavený, v dopadových místech jsou stromy,voda a tam kde má být fervej,je raf.Tam,kde jsem vubec nebyl,je celkem solídní fervej:);).Greeny solidní,ale jamky mají nejspíš menší otvory,protože tam nic nepadá.A na hřišti nejspíš blbne i GPS a elektronika,protože co mi na hodinkách svítí za konečný skore,to snad nemuže být ani pravda;).No každopádně se tam musím vrátit,protože na to konečný číslo nechci koukat někdy do března:mad::D;)
 
Na Ostravici pod zasněženou Lysou horou se stále hraje ....
1669727602785.png
 
Ostravice díky příznivému počasí ode dneška na letní grýny. Hraje se 1. devítka za zimní ceny.
 
Konopí, hrají se druhé devítky na zimní greeny, odpaliště pouze žlutá a červená, nějaká sleva na fee, přesné informace na recepci..;)
 
Kestřany pro členy zimní jamky
 
Pro Brňáky a okolní - Skalice na Slovensku jede na letní grýny.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom