Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím Vás z Ostravice

Henry

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jindřich
Klub
GC Ostravice
Po letech pouhého sledování skvělé 19. jamky jsem se konečně rozhodl tamtéž zaregistrovat, abych byl blíž všem přátelům tohoto fóra. Ať už jste normální golfisté, fanatici nebo trhači všemožných rekordů, rád se s Vámi podělím o postřehy a poznatky z našich hřišť.

Hráčem jsem podprůměrným, ale rád s mojí ženou poznávám nová hřiště u nás a v okolních zemích a také hodně porovnávám. Je to proto, že již 5 let jsem maršálem u nás na Ostravici, jednom z nejkrásnějších a nejkvalitnějších hřišť u nás. Řadu let jsem také členem zdejšího klubu. A aby toho nebylo málo, jsem golfovým rozhodčím II. třídy a této činnosti se chci nadále intenzivně věnovat.

S mnohými z Vás jsme se již setkali - ať již u nás na krásné Ostravici nebo při některém turnaji či federační soutěži. Budu rád, když jako maršál i jako rozhodčí budu moci přispět k popularizaci golfu a "výchově" golfistů u nás.

Moje motto zní: hezkou hru a dobré výsledky, tempo, řízky, pitchmarky !!!

Henry
 
Po letech pouhého sledování skvělé 19. jamky jsem se konečně rozhodl tamtéž zaregistrovat, abych byl blíž všem přátelům tohoto fóra. Ať už jste normální golfisté, fanatici nebo trhači všemožných rekordů, rád se s Vámi podělím o postřehy a poznatky z našich hřišť.

Hráčem jsem podprůměrným, ale rád s mojí ženou poznávám nová hřiště u nás a v okolních zemích a také hodně porovnávám. Je to proto, že již 5 let jsem maršálem u nás na Ostravici, jednom z nejkrásnějších a nejkvalitnějších hřišť u nás. Řadu let jsem také členem zdejšího klubu. A aby toho nebylo málo, jsem golfovým rozhodčím II. třídy a této činnosti se chci nadále intenzivně věnovat.

S mnohými z Vás jsme se již setkali - ať již u nás na krásné Ostravici nebo při některém turnaji či federační soutěži. Budu rád, když jako maršál i jako rozhodčí budu moci přispět k popularizaci golfu a "výchově" golfistů u nás.

Moje motto zní: hezkou hru a dobré výsledky, tempo, řízky, pitchmarky !!!

Henry
Ha, vítej. Předpokládám, že to ty jsi nás nacpal před ty Poláky a vietkong před námi rozhýbal tak, že nám utekli o dvě jamky!
Doufám, že se minimálně u vás na hřišti ještě potkáme, mám mu co vracet😉
 
Ha, vítej. Předpokládám, že to ty jsi nás nacpal před ty Poláky a vietkong před námi rozhýbal tak, že nám utekli o dvě jamky!
Doufám, že se minimálně u vás na hřišti ještě potkáme, mám mu co vracet😉
Ahoj, je to tak, Jardo. Rád tě zase uvidím. Jindra
 
Po letech pouhého sledování skvělé 19. jamky jsem se konečně rozhodl tamtéž zaregistrovat, abych byl blíž všem přátelům tohoto fóra. Ať už jste normální golfisté, fanatici nebo trhači všemožných rekordů, rád se s Vámi podělím o postřehy a poznatky z našich hřišť.

Hráčem jsem podprůměrným, ale rád s mojí ženou poznávám nová hřiště u nás a v okolních zemích a také hodně porovnávám. Je to proto, že již 5 let jsem maršálem u nás na Ostravici, jednom z nejkrásnějších a nejkvalitnějších hřišť u nás. Řadu let jsem také členem zdejšího klubu. A aby toho nebylo málo, jsem golfovým rozhodčím II. třídy a této činnosti se chci nadále intenzivně věnovat.

S mnohými z Vás jsme se již setkali - ať již u nás na krásné Ostravici nebo při některém turnaji či federační soutěži. Budu rád, když jako maršál i jako rozhodčí budu moci přispět k popularizaci golfu a "výchově" golfistů u nás.

Moje motto zní: hezkou hru a dobré výsledky, tempo, řízky, pitchmarky !!!

Henry
Ostravice No. 1👍
My jsme tam byli s partou před několika lety a pořád se nám nedaří se tam vrátit. A byla tam maršálka, sympatická zrzka. Je tam ještě?
 
sledování skvělé 19. jamky

Dobře to děláš! Jak stačí málo ke kladným bodům hned do začátku :-D

Vítej Henry na Jamce. Za naši podprůměrnost v golfu můžou hole, hřiště, počasí, labutě a Měsíc v úplňku. My to všichni jinak umíme skvěle. Nějaký pěkný zážitek z maršalské či soudcovské praxe? :)

Každopádně, vítej na Jamce, mezi svými. 👍
 
Upraveno:
Jindro vítej :) - Jindra je Ostravická legenda, kdykoliv tam hraju, těším se že snad bude marshalovat právě on. S ním je to radost, dělá co má, sleduje vývoj hry na hřišti, prostě marshall s velkým M. Už se těším, až se zase uvidíme..
 
Ostravice No. 1👍
My jsme tam byli s partou před několika lety a pořád se nám nedaří se tam vrátit. A byla tam maršálka, sympatická zrzka. Je tam ještě?
Jmenuje se Jana, kdysi se mnou sloužila dva roky, letos o prázdninách zaskakovala za kolegu a střídala se se mnou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom