Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Praha Zbraslav - Prague city golf

Tyhle akademie vyborne pripravej hrace na tlak velky hry :D Prece jenom ta blizkost budov, nebo treba parkoviste na posledni jamce v Berovicich delaj svy. Na velkym hristi uz te nic nerozhodi :) Jsem rad ze to dali do poradku. Myslim ze jsem dostal 4 hry diky vcasnemu koupeni clenstvi play, tak tam urcite mladsiho brachu vezmu a dam vedet.
 
:-D Pro mě byla tragicka ještě nynější 2 (minulá devítka). Všechno ostatní bylo plus minus krátký, tady jsem cítil, že to musím tou wedgou narvat... no, doteď mě desí ty šlajsy zahrané v mých začátcích holí P a vedlejší střecha "klubovny".

Hm... když si tak píšeme, tady o tom, že mi si chceme zajistit, aby tam nikdo mimo nás nechodil? :-D
Jj, střecha klubovny je legendární, také jsem to tam zažil :D Ale míček jsme našli a byl hratelný ;)
Ale myslím, že u každé jamky hrozí přestřelení, nynější 1 bude výzvou netrefit auta za zdí
Ale ať tam klidně kdokoli chodí, toto je mentální příprava, v podstatě děláme dobrý skutek ;);)
 
Mám tam nějaké vstupy v tréninkovém balíčku který sem si u nich koupil, tak to určitě taky vyzkouším.
 
Při posledním golfu, mi říkal společník ve flightu, že prý na driving mají kupovat Trackmany a snad i pro běžné návštěvníky k využití... nevím, co je na tom pravdy. Ale předávám dál, jak jsme koupil....
 
Zobrazit přílohu 27317

Máte někdo nějaké detailnější info?

Ty jo, to ty spodní jamky nove, na obrazku, vypadá, že tam bude dost vody. Takhle mi přijde, že to hřiště výrazně obohatí. Možná první devítka ztratí tedy svůj určitý charakter, ale jsem zvědav. Tam dole to nevypadá jen na dvě jamky jak se mluví v příspěvku, ale rovnou tři? Vidím tam 5, 4 a 3 par?
 
Upraveno:
Ty jo, to ty spodní jamky nove, na obrazku, vypadá, že tam bude dost vody. Jsem zvedav. Takhle mi přijde, že to hřiště výrazně obohatí. Možná první devítka ztratí tedy svůj určitý charakter, ale jsem zvědav. Tam dole to nevypadá jen na dvě jamky jak se mluví v příspěvku, ale rovnou tři? Vidím tam 5, 4 a 3 par?
Taky tam vidím tři jamky....+ jedna přibude rozdělením třináctky. Takže kde bude zbývajících 5 pokud to má být resort 27-jamkový? A nebo které 4 budou zrušeny pokud stále jen 18-ka? Ví někdo?:)
 
Dnes jsem se na hristi dozvedel jak ma v budoucnu vypadat.
Pribudou tri nove jamky a 13 bude rozdelena. Jak je uvedeno uz vyse.
Cast jamek u soucasne klubovny bude nahrazena novou sesti (myslim) jamkovou akademii. A hriste se tedy cele “posune” smerem k nove klubovne, ktera se stavi na opacnem konci hriste. Ambice byla dodelat to letos, ale pravdepodobnejsi je 2024.
 
Jo to je všechno fajn, jen kdybys tam měl alespoň malinkou šanci nestrávit 5 hodin couránim se za vietnamcema co hrajou o těžký prachy.
 
Podle stránek se má otevírat zítra, nicméně už dnes svítí zelená jak u drivingu, tak i u hřiště.
Ale je to pochopitelné, je fakt hezky dneska

Nevíte někdo, jak je to s PAR3 hřištěm?
 
Podle stránek se má otevírat zítra, nicméně už dnes svítí zelená jak u drivingu, tak i u hřiště.
Ale je to pochopitelné, je fakt hezky dneska

Nevíte někdo, jak je to s PAR3 hřištěm?
podle me se hraje zatim druha devitka na zimni greeny, od pondeli cele na letni, par 3 by mela byt otevrena, nove jaky od srpna po mezinarodnim MČR
 
Na stránce: https://www.pcg.cz/akademie/pcg-academy-zbraslav/ je uvedeno následující:

,,Jednomu z největších českých tréninkových areálů vládne Head PRO Ondřej Lieser, bývalý profesionální golfista a olympionik.''

Zaujalo mě to ,,bývalý'' - nevěděl jsem, že se už vzdal soutěžního golfu 🤔. Vím, že měl nějaké problémy s rukou. Je to cca 15 let můj nejoblíbenější český hráč.
 
Na stránce: https://www.pcg.cz/akademie/pcg-academy-zbraslav/ je uvedeno následující:

,,Jednomu z největších českých tréninkových areálů vládne Head PRO Ondřej Lieser, bývalý profesionální golfista a olympionik.''

Zaujalo mě to ,,bývalý'' - nevěděl jsem, že se už vzdal soutěžního golfu 🤔. Vím, že měl nějaké problémy s rukou. Je to cca 15 let můj nejoblíbenější český hráč.
Taky jsem to nevěděl.......ale lecos tomu již nasvědčovalo. Docela českej profigolf sleduju (hlavně ženský, kterejm to jde líp:D) a už je to hóóódně dlouho (rok?), co se Ondra naposled zúčastnil nějakého turnaje, byť i na nějaké menší túře.....:(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom