Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zapomenutá scorekarta na turnaji

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
Je nějaký problém, když na turnaji mi hráč jako zapisovateli nepředá "turnajovou" skorku?
Startér měl prázdnou skorku, tak jsem vyplňoval do ní, pak na čtvrté jamce, kdy se šlo kolem parkoviště, mi už dal "správnou" , zapomněl ji v autě.
 
Je nějaký problém, když na turnaji mi hráč jako zapisovateli nepředá "turnajovou" skorku?
Startér měl prázdnou skorku, tak jsem vyplňoval do ní, pak na čtvrté jamce, kdy se šlo kolem parkoviště, mi už dal "správnou" , zapomněl ji v autě.
Myslím, že pokud jsi nakonec odevzdal správně vyplněnou (a podepsanou) „turnajovou” kartu, tak to žádný problém není.
Pokud bys odevzdal správně vyplněnou a podepsanou „náhradní kartu”, tak by také neměl být problém. Myslím, že pravidlově k žádnému porušení nedojde.
 
@Mirek_62 odpověděl naprosto správně, do dodatečně nalezené originální skórkarty je ovšem třeba pečlivě přepsat správné výsledky. Také náhradní skórkarta je platná, když je podepsaná hráčem a zapisovatelem. Problém často vzniká, když na náhradní skórkartu hráč nenadepíše své jmého a příjmení, pak se neví, komu ji přiřadit.
 
Btw při té příležitosti může být dobré zmínit, že pravidla v definici mluví hezký česky o tzv výsledkovém lístku, až v závorce scorecard :)

IMG_3368.jpeg


Všimněte si i výslovné zmínky schválena elektronická forma. ;) Holt budoucnost.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom