Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vyřešeno Zadavání bogey, par, birdie

MartinRsh

Nováček+
Klub
Olomouc
HI (HCP)
54
Dotaz k vyplnění hry pro "Moje skóre". Zadávám běžný počet ran a patů, to je jasné, STB nevyplňuji (nepočítám si - i když bych asi měl no :rolleyes:). Ale jak u položek níže, tj. bogey, par a birdie? Předpokládám, že je to vztaženo k PARu jamky bez ohledu na hendikep. Jen se chci ujistit. Zmátly mě ty body 1x 2x 3x, což odpovídá STB. Děkuji.
 
Dotaz k vyplnění hry pro "Moje skóre". Zadávám běžný počet ran a patů, to je jasné, STB nevyplňuji (nepočítám si - i když bych asi měl no :rolleyes:). Ale jak u položek níže, tj. bogey, par a birdie? Předpokládám, že je to vztaženo k PARu jamky bez ohledu na hendikep. Jen se chci ujistit. Zmátly mě ty body 1x 2x 3x, což odpovídá STB. Děkuji.

Ano. :up:

Inspirace k tomuto je/byl k BRUTTO STB, tedy k paru jamky jako takové (jak si správně uvedl). Nikoli, NETTO STB - osobní par jamky každého hráče s ohledem na jeho HI. Až tedy u albatrossu a HIO, kde je bodový zisk k odznakům silnější.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom