Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Z ptačí perspektivy I. - Zbraslav

Kdyby se chtel nekdo pokochat dnesnim ranni mrazivym letem nad hristem :)
6271


6272


6273


6274


6275
 
Upraveno:
Je to paráda. Škoda, že je to tak drahá hračka, jinak by to bylo super na výlety do přírody.
 
Je to paráda. Škoda, že je to tak drahá hračka, jinak by to bylo super na výlety do přírody.
Není. Už dávno ne [emoji6] co je pruda jsou ta nařízení / legislativa kolem. [emoji19]
 
Není. Už dávno ne [emoji6] co je pruda jsou ta nařízení / legislativa kolem. [emoji19]
Máš pravdu, koukal jsem po nějakém použitelném stroji a vážně to není tak hrozné, jak jsem čekal:) Tak jdu ještě omrknout ten právní rámec, aby to dávalo smysl;)
 
Máš pravdu, koukal jsem po nějakém použitelném stroji a vážně to není tak hrozné, jak jsem čekal:) Tak jdu ještě omrknout ten právní rámec, aby to dávalo smysl;)

Vzhledem k nedavnym incidentum v Britanii, kdy kvuli dronum 2x zastavili cele letiste a vznikla tak skoda ve vysi stovek milionu eur, lze dle meho ocekavat brzkou brutalni redukci pouzivani tehle hracek.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom