Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

WITB - nejnovější příspěvky nahoře

Klok

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Klub
CGCPR, GCAUS
HI (HCP)
5,6
Inzeráty
2
připomínka k WITB:

nešlo by zde v tomto jednom vlákně změnit pořadí příspěvků tak, aby se nejnovější zobrazoval nahoře?
 
Standardní funkce fóra to není. Fórum vlákna chronologicky řadí postupně.

Existuje nějaké rozšíření, které to nad celou kategorií umí řešit. Proč myslíš, že by to v tomto případě zrovna u WITB bylo užitečné?
 
Mě u tohoto vlákna napadlo přesně to samé jak @Klok , když jsem poprvé dělal revizi (doplnění údajů).
Taky mi to u tohoto vlákna přijde logičtější a praktičtější, kdyby aktuální seznam byl pevně nahoře.
Ono ten WITB by bylo ideální kdyby byl spíše jako samostatný odkaz pod profilem, který by si uživatel dle aktualizace svého vybavení jen měnil a ne jako klasická forma vlákna, ale zase by byl asi problém k tomu přidávat komentáře.
 
on už za mě částečně odpověděl @DJHolmes , vadí mi že když si chci prohlédnout aktuální WITB hráče, tak musím rolovat až dolů

na druhou stranu tu mám svoji chronologii

přišlo mi logičtější obrátit pořadí příspěvků tak, aby ten aktuální byl viditelný nahoře
 
Zkusím to nějak promyslet. Problematické je při hloupém obrácení pořadí, že nejnovější příspěvky by pak byly i případné komentáře. Zároveň fórum dobře neumí hodit jen někdy přispívací obdélník nahoru. Tzn. máš nejnovější příspěvek nahoře, ale na napsání reakce musíš stejně někam dolu. Jak to tato platforma přímo nepodporuje, tak je to problematické.

Co mě napadlo jako jedna z možností, je hledat cestu, jak libovolný příspěvek vypíchnout nahotu jako hlavní. S tím, že by si to autor vlákna mohl měnit. Něco jako nástěnka. Nějaké úprav k tomu existují, ale zatím jsem nenašel nic, co by fungovalo dobře, budu řešit dál.

Pak další možnost - vyčlenit to úplně pod mgolf - kde mám mnohem větší možnosti jak to technicky ošetřit bez ohledu na možnosti fóra jako takového. Ale ano, bylo by to spíše bez komentářů. Prostě rozšířený osobní profil.

Poslední možnost - využít na to WIKI, kam to hodit jako samostatnou kategorii, kde se může z principu upravovat první příspěvek (hlavní obsah) libovolně a je k tomu navázaná diskuse na samostatné záložce. Viz např. https://www.19jamka.cz/wiki/seznam-vymluv-spravneho-golfisty.9/

?
 
Upraveno:
Kdyby s tím ale měli být nějaké větší problémy, tak bych to zase nelámal (kvůli pár bláznům) :D.
 
Kdyby s tím ale měli být nějaké větší problémy, tak bych to zase nelámal (kvůli pár bláznům) :D.

O to ani tak nejde, samotnemu by se mi to líbilo, tuto kategorii uchopit nějak lépe. Je to začarovaný kruh. Když to nebude dobře funkční a přehledné, tak se to nebude příliš využívat. Kdysi na začátku fóra před pěti šesti lety to bylo právě uchopeno samostatnou kartou, ale to tu bylo zase málo lidí...

Takže jsem rád, že je po tom poptávka. A velmi rád se pustím do funkčního řešení. Takže zpětnou vazbu vítám.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom