Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Wellputt Putting Mat

Můžeš mi prosím poslat, který konkrétní trávník od dodavatele máš na putting greenu? Asi blbě koukám, ale nezdá se mi tam nic na Green vhodný 😢
Já jsem dal na doporučení. Trávník
se jmenuje Golf parklant. Cena 999,-
Kč / m2 . Pokud o to budeš mít zájem pošli e-mail adresu a já ti přepošlu kontakt a korespondenci
včetně řezu podložím.
 
Já jsem dal na doporučení. Trávník
se jmenuje Golf parklant. Cena 999,-
Kč / m2 . Pokud o to budeš mít zájem pošli e-mail adresu a já ti přepošlu kontakt a korespondenci
včetně řezu podložím.
Máš to sz, diky
 
@requo Máš tu podložku ještě, a bylo to k něčemu?

Mám. Před televizí, jako takový dekorativní běhoun. Blíží se zima, tak nechodíme bosky po plovoucí podlaze... na to to funguje dobře. ;) Jinak pár patů-tréninků jsem doma dal, ale podlahu nemáme úplně dokonale rovnou - což jsem díky čarám na koberci a míčku po nich jedoucím zjistil, tak mě to nějak pravidelně nebaví. Je to asi o přístupu k tréninku, s ohledem na to, kde zpravidla hraju... prostě venkovní grýn mi to nenahradí.

Nemyslím si, že se v dohledné době donutím na tom znovu trénovat.
 
Mám. Před televizí, jako takový dekorativní běhoun. Blíží se zima, tak nechodíme bosky po plovoucí podlaze... na to to funguje dobře. ;) Jinak pár patů-tréninků jsem doma dal, ale podlahu nemáme úplně dokonale rovnou - což jsem díky čarám na koberci a míčku po nich jedoucím zjistil, tak mě to nějak pravidelně nebaví. Je to asi o přístupu k tréninku, s ohledem na to, kde zpravidla hraju... prostě venkovní grýn mi to nenahradí.

Nemyslím si, že se v dohledné době donutím na tom znovu trénovat.
Ušetřil jsi mi tři tácy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom