Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

vozitko ninebot

alda

Guru fóra
Dnes jsem poprvé videl v akci vozitko ninebot. Vypada docela pekne, ptal jsem se majitelky jak je spokojena a jestli ma problémy jezit po hristi, když ty pneu jsou relativne docela uzounke. Problém je udajne po desti, jak je hriste mokre
Vyhoda: lehke, pry kolem 25kg

IMG_0468.JPG IMG_0470.JPG IMG_0471.JPG

ps: fotky jsou delane s iphone SE
 
Našel jsem trochu víc a našel i nějaký jiný druh, s příslušenstvím za 175.000 Kč (viz odkaz). A hmotnost výrazně vyšší 57 kg. Tedy, zaujalo mě, že to má ten bag takto na straně, jestli tím netrpí ovladatelnost, když to není vyvážené...

Ale vypadá to tedy zajímavě.

A jiný typ je taky dobrý...
 
Našel jsem trochu víc a našel i nějaký jiný druh, s příslušenstvím za 175.000 Kč (viz odkaz). A hmotnost výrazně vyšší 57 kg. Tedy, zaujalo mě, že to má ten bag takto na straně, jestli tím netrpí ovladatelnost, když to není vyvážené...

Ale vypadá to tedy zajímavě.

A jiný typ je taky dobrý...

Pán na videu má sice hezký vozík, ale manipulace s vlajkou na greenu je na "přes držku". Tohle je věc, která mě u lidí hodně štve.
 
Pán na videu má sice hezký vozík, ale manipulace s vlajkou na greenu je na "přes držku". Tohle je věc, která mě u lidí hodně štve.

Vidíš, já to nedoukoukal celé, máš pravdu.
 
Pán na videu má sice hezký vozík, ale manipulace s vlajkou na greenu je na "přes držku". Tohle je věc, která mě u lidí hodně štve.
No jo, to je fakt blb, jí tam píchnul jak Honza železný :vomit:
 
Pán na videu má sice hezký vozík, ale manipulace s vlajkou na greenu je na "přes držku". Tohle je věc, která mě u lidí hodně štve.
Ten idiot s tou vlajkou flákne o ten green :devil:...celkově jak spěchá, to vypadá, že jede ve stylu "honem, ještě mám dneska Karlštejn, Albatros a Dýšinu", abych to stihl. To mě teda vůbec nezaujalo, ještě mě to nakrklo co je to za blbečka, o tomhle přeci golf není - kmitat jako blázen, lítat od jedné ráně k druhé a ještě mít chování řeznického psa. Fuj.
 
tohle bych na mokru z kopce fakt chtel videt :))

Po zkusenosti s golfboardem jsem uz lehce konzervativni v tomto :)
 
Našel jsem trochu víc a našel i nějaký jiný druh, s příslušenstvím za 175.000 Kč (viz odkaz). A hmotnost výrazně vyšší 57 kg. Tedy, zaujalo mě, že to má ten bag takto na straně, jestli tím netrpí ovladatelnost, když to není vyvážené...

Ale vypadá to tedy zajímavě.

A jiný typ je taky dobrý...
Michale, ninebot co jsi našel je segway, paní měla ninebot od Xiaomi cena je cca od 350usd, je to jeden majitel Xiaomi koupila segway kvůli sporu o licence. Podívej na aliExpres ,tam je i plno doplňků vč. Pneu do terénu .
 
tohle bych na mokru z kopce fakt chtel videt :))

Po zkusenosti s golfboardem jsem uz lehce konzervativni v tomto :)
Jaká zkušenost s golfboardem? Pochlub se..
 
Našel jsem trochu víc a našel i nějaký jiný druh, s příslušenstvím za 175.000 Kč (viz odkaz). A hmotnost výrazně vyšší 57 kg. Tedy, zaujalo mě, že to má ten bag takto na straně, jestli tím netrpí ovladatelnost, když to není vyvážené...

Ale vypadá to tedy zajímavě.

A jiný typ je taky dobrý...
trochu mi uniká smysl toho že dohrává metrový paty. Frajer kterej přihrává do metru na jednopaty, musí tyto paty dávat poslepu, potažmo na rovných greenech. Svojí manipulací s vlajkou a dohráváním tutotých patů ale ztrácí většinu času co získal použitím vozítka....:eek::eek:
 
Michale, ninebot co jsi našel je segway, paní měla ninebot od Xiaomi cena je cca od 350usd, je to jeden majitel Xiaomi koupila segway kvůli sporu o licence. Podívej na aliExpres ,tam je i plno doplňků vč. Pneu do terénu .

Slysel jse, ze majitel Sagway prisel o život, tak tito mozna koupili sagway.

Konecne, ze bude platit, ze se nemusi vytahovat vlajka a házet ji po greenu. Když hraju sam, tak to praktikuju porad....
 
Slysel jse, ze majitel Sagway prisel o život, tak tito mozna koupili sagway.

Konecne, ze bude platit, ze se nemusi vytahovat vlajka a házet ji po greenu. Když hraju sam, tak to praktikuju porad....
Majitel Sagway přišel o život na sagway :(
 
tak to bude ono, ze začátku jsem mu tomu trochu rozuměl, teď už vůbec ....tak to bude VONO !!!!!! Teda moment, neříká se VONO VOX ?? nebo tak nějak?? :confused::confused:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom