Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Vhodný držák na golfový bag pro záznam švihu.

Sabian

Člen fóra
Jméno
Josef
Klub
Loreta Golf Pyšely
HI (HCP)
28
Prosím o radu. Nevím jakým způsobem trenujete, a já osobně trávím dost času na drivingu, ovšem nemám dostatečnou zpětnou vazbu pokud se mi rána povede nebo naopak nepovede. Jak se snažím swing neustále měnit je toto jedna z podstatných věcí. Rád bych se tedy zeptal jakým způsobem ( držák) a případně aplikace nahráváte své švihy, které můžeme analyzovat. V poslední době jsem zjistil, že je opravdu OBROVSKÝ rozdíl v tom jak se při švihu citím ( kam švihám ) a jak se hůl skutečně pohybuje.... Právě proto bych rád pocity spojil se skutečností. Taky prosím doporučte aplikaci, která domáže ukázat oba rozdílné svihy vedle sebe případně pod sebou, tak aby bylo možno úder skutečně rozebrat. Hudl, kterou jsme chtěl používat už nejde moc stáhnout. Děkuji za Vaše zkušenosti.
 
Jako aplikaci používám toto

31F8B1A3-91AA-433E-A225-3CE7DADD3FCB.jpeg



Jako držák používám tento
 
Moc děkuji,, verzi free nebo Elite ? držák taky vypadá dobře.
Je možné u této aplikace nahrát i stávající videa co už v telefonu mám ? Tu možnost jsem ve free verzi ( zatím) nenašel. Mám ji staženou pár minut..
"feel isn´t real" byl pro mě opravdu game changer...
 
Moc děkuji,, verzi free nebo Elite ? držák taky vypadá dobře.
Je možné u této aplikace nahrát i stávající videa co už v telefonu mám ? Tu možnost jsem ve free verzi ( zatím) nenašel. Mám ji staženou pár minut..
"feel isn´t real" byl pro mě opravdu game changer...
Pokud to bylo na mne, tak používám free verzi. Import již nahraných videí je možný, videa jsou omezena na 10s, což ale na golfový švih stačí 😉

8227B013-2D4B-43A1-9E0D-1BA5AF8150FB.jpeg


Ten držák lze různě polohovat, díky té svorce lze rychle přichytit na bag nebo např. i madlo vozíku a natáčet třeba i na hřišti. Je k tomu i držák na akční kamery (např. Hero Go).
 
Díky moc Mirku :up:, už jsem to taky našel, 10 sec, je naprosto ok, trimovací funkci už jsem taky vyzkoušel, takže za mě skvělá aplikace. Koukal jsem se na ten držák vypadá dobře, ale 38 EUR + doprava:down:) na to aby to drželo jen na bagu, je trochu dost, Go Pro nemám a zatím nepotřebuji. . Flexibilní držák je určitě dobrá věc.. narazil jsem na ní když jsem viděl introduction video k swing profile analysis. Viděl jsem držáky a alignment sticky, nebo na driver ale nijak mě to nepřesvědčilo.
 
Možná by stačilo toto
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom