Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Velké přiznání DeChambeaua: Z nabírání svalů jsem měl zdravotní problémy

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Velké přiznání DeChambeaua: Z nabírání svalů jsem měl zdravotní problémy (GolfExtra.cz)

Bryson DeChambeau přiznal, že mu jeho dramatická fyzická proměna, kterou prošel před několika lety, přinesla zdravotní problémy. A varoval ostatní, aby nenásledovali jeho příklad. Vítěz US Open z roku 2020 nabral v krátké době přes 20 kilo svalové hmoty ve snaze stát se největším ranařem na PGA Tour.

Pokračovat ve čtení...
 
Tak není mu už x-náct. By mě docela zajímalo, jak pro takovém významném nárůstu objemu hmoty poměrně v krátké době dosáhl toho, že ho nic nebolelo... Klouby, úpony atp. Jedna věc je svalová hmota jako taková. Druhá ty ostatní součástky v těle - teď mám na mysli tedy jen pohybový aparát. A ta "harmonie" celku se v dospělém věku ladí myslím poměrně těžko.
 
"Měl jsem z toho obrovské výkyvy nálad," přiznal DeChambeau.

Není to, mimo jiné, jeden z vedlejších účinků užívání anabolických steroidů?
 
"Měl jsem z toho obrovské výkyvy nálad," přiznal DeChambeau.

Není to, mimo jiné, jeden z vedlejších účinků užívání anabolických steroidů?

Je. Ale v tomto funguje stejně jakékoli rychlé a významné změny dlouhodobějšího charakteru, co se týče změn energetického příjmů a výdajů. Pokud budeš měsíce dřít ve fitku brutální dávky, do toho se cpát i velkým množstvím povolených suplementů, dávkovat bílkoviny, cukry, energiťáky... Nebudeš zrovna stabilní osobnost. Dej si za jeden týden denně pět kafí, do toho pět redbullů, nějaký ty čokolády... Nebude z tebe zrovna vzor vesmírného klidu. ;)
 
Je. Ale v tomto funguje stejně jakékoli rychlé a významné změny dlouhodobějšího charakteru, co se týče změn energetického příjmů a výdajů. Pokud budeš měsíce dřít ve fitku brutální dávky, do toho se cpát i velkým množstvím povolených suplementů, dávkovat bílkoviny, cukry, energiťáky... Nebudeš zrovna stabilní osobnost. Dej si za jeden týden denně pět kafí, do toho pět redbullů, nějaký ty čokolády... Nebude z tebe zrovna vzor vesmírného klidu. ;)
Tak ono těch příznaků je u něj trošku více 😉

Mě prostě nikdo nevymluví, že zobal. Ale třeba se pletu.
 
"Měl jsem z toho obrovské výkyvy nálad," přiznal DeChambeau.

Není to, mimo jiné, jeden z vedlejších účinků užívání anabolických steroidů?
V clanku se pise ze mel rozhozeny traveni, streva. Vliv zdravi strev na psychicke rozpolozeni je vedecky popsan. Ale kdo chce psa bit…:)
 
V clanku se pise ze mel rozhozeny traveni, streva. Vliv zdravi strev na psychicke rozpolozeni je vedecky popsan. Ale kdo chce psa bit…:)
Nikoho nechci "bít", jen na to mám svůj názor. Tečka.
 
Tak de Chambeau je nasolenej jak uzený pro námořníky do tropických krajin.
V profesionálním sportu jsou prostě nesmyslné peníze, to přináší tyhle věci.
Možná by za dva roky mohl tahle nabrat, kdyby dělal silové disciplíny, jedl jako bůh, spal jako miminko. Ale nezbyl by mu čas na golf. Taky by musel zabít psa, aby mohl jíst, spát a cičit, a nemusel s ním na procházku. Takže televizi do kuchyně, a gainer trénink pizza spánek gainer trénink protejn dlouhý spánek.
 
Někdy jsme se tady o dopingu jako takovém bavili. Zrovna u golfu, který mi přijde že je extrémně o hlavě, se domnívám že doping je vyloženě cesta do pekel. S přímým, negativním vlivem na kvalitu a stabilitu hry. U silových sportů, řekněme i silově vytrvalostních to může být trochu něco jiného.. Ale u golfu v tom žádnou výhodu nevidím. Pokud nebojuje s nějakým zraněním, které se ne a ne přirozeně vyléčit... Ale terapeutické dávky jsou něco jiného, resp velmi často nízké. Nemluvě i o riziku v případě zjištění. Dispozice mít může, znám pár borců, co čistě velmi snadno a velmi rychle nabírali hmotu (v jiném sportu) - zpravidla chvíli. Akorát pak to právě odnesly šlachy, vazy a klouby - které nestíhaly.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom