Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Ve středu startuje světová jamkovka. S rekordními odměnami a bez hráčů LIV Golf

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Ve středu startuje světová jamkovka. S rekordními odměnami a bez hráčů LIV Golf (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > Ačkoliv by se světové jamkovky v Austinu v Texasu mělo účastnit čtyřiašedesát nejlepších golfistů podle OWGR, realita je jiná. Hned osm zástupců LIV Golf schází, stejně tak Justin Thomas a jeho jmenovec Rose.

Pokračovat ve čtení...
 
Zde, na koho se můžeme těšit.

V TV Golf Channel:
ST - PÁ od 19h
SO od 15h
NE od 16h

E4A2C428-2DA1-412F-9E35-2FB92EDE5574.png
 
Pokud někdo prošvihnul Roryho SUPERdrive na 18. (PAR4) tak si ho může vychutnat zde.
Na jamce dlouhé 375 yardů (cca 343 m) zahrál carry 349 yardů (cca 318 m) přímo na grýn a míček skončil 3 stopy (necelý 1m) od jamky.
Jeden z nejlepších drivů všech dob.

 
Pokud někdo prošvihnul Roryho SUPERdrive na 18. (PAR4) tak si ho může vychutnat zde.
Na jamce dlouhé 375 yardů (cca 343 m) zahrál carry 349 yardů (cca 318 m) přímo na grýn a míček skončil 3 stopy (necelý 1m) od jamky.
Jeden z nejlepších drivů všech dob.

Jj......viděl jsem to včera na živo....neuvěřitelný:up:. .....Asi poprvé jsem viděl, že po drivu na 4-paru si po sobě šel hráč vypíchnout pitchmark na greenu😮
 
... Asi poprvé jsem viděl, že po drivu na 4-paru si po sobě šel hráč vypíchnout pitchmark na greenu😮
Doplnil bych na tak dlouhém ;)

Třeba na Janově, na 5. a 6. je to běžné (tedy více na 6.) 🤭
 
M
Pokud někdo prošvihnul Roryho SUPERdrive na 18. (PAR4) tak si ho může vychutnat zde.
Na jamce dlouhé 375 yardů (cca 343 m) zahrál carry 349 yardů (cca 318 m) přímo na grýn a míček skončil 3 stopy (necelý 1m) od jamky.
Jeden z nejlepších drivů všech dob.

Musím si to pustit zpětně. Včera jsem usnul kdyz Rorys o tři prohrával. Ráno koukám, že o dvě vyhrál. :up: To musel být obrat jako prase.
 
Pokud někdo prošvihnul Roryho SUPERdrive na 18. (PAR4) tak si ho může vychutnat zde.
Na jamce dlouhé 375 yardů (cca 343 m) zahrál carry 349 yardů (cca 318 m) přímo na grýn a míček skončil 3 stopy (necelý 1m) od jamky.
Jeden z nejlepších drivů všech dob.

Díky za upozornění. Zatím jsem match play nesledoval, není čas, ale teď jsem to viděl. DOST DOBRÝ 👍
Vím, není to o jedný ráně, ale že by přece jenom US Masters Rory vyhrál ❓🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom