Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Už to umím ... :)

MilanPS

Nováček
Ahoj, ve zkratce:
Hraju od 2005, ačkoli jsem golf do té doby nikdy nepovažoval za sport. Od té doby kdykoli a kdekoli. I tak ale golf pro mne není středobodem všeho.
HCP sigle - občas tak hraju, občas se to zvrtne. To mne na tom baví - pořád je prostor pro překvapení.
Rád hraju s normálními lidmi - snad jich je tu většina :)
 
Ahoj Milane, vítej na Jamce. 👍

Samozřejmě, že jsme tu normální. Všichni jsme sluníčka, když nám to jde... No a když mám to nejde, tak bouřkový mrak je slabší brácha, který se jde schovat pod postel.

Za tu dobu co hraješ, musíš mít spoustu hezkých zážitků z golfu. Nedáš na úvod nějakou hezkou vzpomínku k dobru?

Ještě jednou vítej a ať se ti tu líbí!
 
Ahoj Milane, vítej na Jamce. 👍

Samozřejmě, že jsme tu normální. Všichni jsme sluníčka, když nám to jde... No a když mám to nejde, tak bouřkový mrak je slabší brácha, který se jde schovat pod postel.

Za tu dobu co hraješ, musíš mít spoustu hezkých zážitků z golfu. Nedáš na úvod nějakou hezkou vzpomínku k dobru?

Ještě jednou vítej a ať se ti tu líbí!
Ahoj, díky za přijetí do skupiny. Sluníčko nebo nesluníčko, ono je to jedno - i zamračený spoluhráč může být fajn. Jde spíš o to "hlavně nebýt de*il" (převzato od ženských na seznamkách) - takže třeba radit jen když si o to druhý řekne, nesbírat cizí balony z ferveje, nepřikopávat si na tajňačku balon z roští na fervej nebo třeba oblíbené "hraju 7, hlásím 6 a píšu 5". Jo a taky je úžasná hláška "já vyjdu s každým" :D
ke vzpomínkám: hezkých spousta - jedna za všechny: Kdysi jsem šel turnaj a psal jsem chlapíkovi, který zahrál dvě esa v rámci jedné 18. Jedno byla komrda běžící po ferveji z kopce a zastavila se až o fangli, druhé eso bylo po ráně do lesa a šťastném odrazu na green až do jamky. Ve výsledku zahrál asi 25sb.
Odnesl jsem si z toho, že eso je jen štěstí a nevypovídá nic o tom, jak moc ti to ten den šlo. Na druhou stranu ten pocit, že jdeš třeba v paru, je určitě fajn ... ale to se člověku při dobrém tréninku může povést častěji. Ale natrénovat na ty dvě esa ... ?! :)
 
Za Tvé rouhání v nadpisu Tě stihne spravedlivý trest:devil: - Bohumil Tě bude chodit strašit ve spaní :mad:

A kde hraješ? To jen kvůli těm normálním lidem - tady jsou jenom golfoví blázni:):D
jj, rouhání jsem si vědom a trest chodí poměrně pravidelně :)
hřiště - za rohem mám Pyšely, Zbraslav nebo Líšnici, občas jezdím na Malevil nebo Y, občas Poděbrady nebo Mladé Buky v horách, Česká Lípa. Mám rád spíše klidná trochu kopcovitá hřiště - Y, Pyšely, Mnich, Malevil, Dýšina. Jestli jste tu golfoví blázni, tak to jsem tu dobře :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom