Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Umíte si zvednout míček ze země holí?

Umíte si zvednout míček ze země do ruky holí?


  • Hlasovalo
    35

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
zvednoutmicekholi.png


Umíte si zvednout míček ze země holí? Samozřejmě myšleno míček v klidu, pohoupnutí zápěstím, do ruky. Takovéto frajerské zvednutí - patrem, wedgou a tak. Možno i s jedním či několika "driblama". Umíte, neumíte? :)
 
Upraveno:
Když už mi nejde nic jiného, tak alespoň tyhle blbosti mi jdou. Občas se i stydím, jak profesionálně sbírám jednou holí míčky na chipping greenu oproti tomu, jak pak na něj neumětelsky hraju 😄.
 
Když už mi nejde nic jiného, tak alespoň tyhle blbosti mi jdou. Občas se i stydím, jak profesionálně sbírám jednou holí míčky na chipping greenu oproti tomu, jak pak na něj neumětelsky hraju 😄.
Mám to úplně stejně 😐.
........ a taky blbůstky jako flopy a rány přes hlavu jak Mickelson, ale pořádný putt nebo rovná rána - toho je poskromnu :cry:.
Je pravda, že pak taky hrávám do greenu spíše vysoké příhry než chipy a chipputty , protože je prostě mám lépe natrénované a taky většinou lépe dopadnou. Je to paradox, protože sám vím, že bych to měl hrát přesně opačným způsobem. I profíci se snaží pokud to jen trochu jde, tak vzít patr (mimo green) a vyhnout se vysokým příhrám k jamce. ;)
 
Makám na tom, protože se mně to hrozně líbí. Wedgí to někdy zvednu a dám i pár driblinků, ale působí to strašně neohrabaně. Takže počítám, že za takových 15 let to bude cajk :D
 
Ideální je,pokud míček leží v semirafu :D to se to krásně zvedá holí do výšky. Ale já,protože jsem tlustej jako prase a potřebuji pohyb takové frajeřinky nedělám a pro míček se ohnu ;) Ale driblink u ostatních se mi líbí a obdivuji je.Díky tomu májí větší cit pro trefení míčku při hře než já :up:
 
Ideální je,pokud míček leží v semirafu :D to se to krásně zvedá holí do výšky. Ale já,protože jsem tlustej jako prase a potřebuji pohyb takové frajeřinky nedělám a pro míček se ohnu ;) Ale driblink u ostatních se mi líbí a obdivuji je.Díky tomu májí větší cit pro trefení míčku při hře než já :up:
Udělám klidně 1000 odskoků! Jenže na normální trefení míčku to vliv rozhodně nemá! :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom