Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Účastníte se Mistrovství svého klubu?

Účastníte se mistrovství svého klubu?


  • Hlasovalo
    43

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mistrovství.png

PS: Foto v průvodním obrázku: Mistři klubu Hořehledy 2022.

Konec léta začátek podzimu je čas, kdy se schopnosti mnoha golfistů u nás blíží svému vrcholu - i to je jeden z důvodu, proč kluby v září velmi často pořádají vrcholnou akci svého klubu: Mistrovství klubu. A proto dnešní anketní otázka je nasnadě: Účastníte se Mistrovství svého klubu? Proč ano, proč ne?

Nějaký parádní a nezapomenutelný zážitek?
 
Neúčastním, protože není nikdo jiný, kdo by ho organizoval za mne:). A díky tomu pořádá dávám šanci vyhrát někomu jinému:-D.
 
Až do letoška jsem se účastnil pravidelně.Bohužel letos vyšlo mistrovství na víkend,co jsem byl v práci.Trochu mne to mrzelo :(,ale zase mám volno víkend na sraz jamkařů v Hořehledech ;);)
 
Ne, protože... nemám HCP 36 a lepší... :D

BTW. No zatím to nemá cenu pokoušet, na rány zahraju tragicky (nedostal bych se pod 110 na kolo :rolleyes:)
na STB (pokud to beru z tréninkových 14ti devítek s tím, že omezím výpočet STB dle HCP 36), tak jsem nejlíp na 36 STB/18j. (na našem hřišti).

Takže jak zpívá Olda Říha: "Někdy příště..." a dodává Zdeněk Svěrák: "Možná." :D
 
Ne, protože... nemám HCP 36 a lepší... :D

BTW. No zatím to nemá cenu pokoušet, na rány zahraju tragicky (nedostal bych se pod 110 na kolo :rolleyes:)
na STB (pokud to beru z tréninkových 14ti devítek s tím, že omezím výpočet STB dle HCP 36), tak jsem nejlíp na 36 STB/18j. (na našem hřišti).

Takže jak zpívá Olda Říha: "Někdy příště..." a dodává Zdeněk Svěrák: "Možná." :D
O to víc obdivuji a děkuji hráčům, kteří i bez šance na celkové vítězství nebo pódiové umístění na naše mistrovství dorazí. Reálně se posledních 10 let určoval mistr klubu ze 4 hráčů. Jejich nejvyšší HCP byl tuším 8. Kdyby se všichni drželi logiky "že na to nemají", dělal bych mistrovství pro 6 hráčů a 1 ženu - byla by to hodně smutná akce...
 
O to víc obdivuji a děkuji hráčům, kteří i bez šance na celkové vítězství nebo pódiové umístění na naše mistrovství dorazí. Reálně se posledních 10 let určoval mistr klubu ze 4 hráčů. Jejich nejvyšší HCP byl tuším 8. Kdyby se všichni drželi logiky "že na to nemají", dělal bych mistrovství pro 6 hráčů a 1 ženu - byla by to hodně smutná akce...

U nás bylo přihlášených asi 50 lidí s tím, že do HCP 12 se hraje na rány o mistra a pak kategorie 12,1- 36 na STB. Ale právě vstupní podmínka HCP 36 a nižší, takže pro mě až někdy příště, snad.
 
O to víc obdivuji a děkuji hráčům, kteří i bez šance na celkové vítězství nebo pódiové umístění na naše mistrovství dorazí. Reálně se posledních 10 let určoval mistr klubu ze 4 hráčů. Jejich nejvyšší HCP byl tuším 8. Kdyby se všichni drželi logiky "že na to nemají", dělal bych mistrovství pro 6 hráčů a 1 ženu - byla by to hodně smutná akce...

Je potřeba k tomu přistupovat jako ke společenské akci, člověk takhle pozná spoustu lidí z klubu. U nás je ta koncentrace lidí co to umí vysoká.
Ubrat někde 13 ran, byl jsem letos mistr :)

Nicméně příští rok to chci urvat, Ati stejně říkal, že už ty trofeje nemá kam dávat.
 
Účast na MK beru jako „povinnost člena”.
Prostě, jak už píše @Seppper , je to společenská událost a opravdu by se členové měli zúčastnit bez ohledu na šanci umístit se na bedně.
 
Ne, je to vzdy okolo Cyrila s Metudem a jsem pryc.
 
Přestože bez šance na umístění, zúčastňuji se ráda a vlastně komplet naše rodina. Kluci šance mají, junior byl předloni juniorský mistr klubu. Letos bohužel s manželem nemůžeme první den, ale v neděli si zahrát půjdeme. ;)Někdo tam vítězům musí dělat roští a hlavně je to klubová akce! :)
 
Souhlasím, měla by to být sváteční událost. Jestli to není z předchozího dost zřejmé, zúčastnil bych se rád, právě i ze společenských důvodů, ale vstupní podmínka HCP 36 to neumožnila, tak jsem jen přišel kouknout na vyhlášení vítězů a pak si šel na svou tréninkovou pinkačku.
 
Nechodím, protože hřiště (Lipiny) má z bílých odpališť skoro 7km a to je pro mě spíš trápení než zážitek.
 
Jak já bych se rád zúčastnil, bohužel mistrovství klubu je na Slapech pořádáno ve špatný termín, kdy mi to rodinné důvody neumožní.
Letos bys to stejně hrát nechtěl :D byl to Mordor.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom