Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tour de Moravia

Pokud máte obavy s nářečím, kulturou atd., mohu se k Vám přidat. Jelikož jsem z Moravy (ikdyž tedy jižní) mohu být nápomocen v komunikaci s místní entitou :D A na hřišti snad nebudu přítěží :D Myslím, že by se mi podařilo na tuto akci domluvit i @Radim , který je také z Brna. Aspoň bych nebyl odkázán na vlak :D
Tak já si rád zahrát přijdu ale hru teda zdržovat trochu budu :-D ale jinak bych chtěl objet i něco v zahraničí slovinsko,rakousko, maďarsko no uvidíme podle času a peněz jelikož čekáme prirustek :) takže je tu ještě verze že se k nám někdo přidá na cestu za hranice :)
 
Tak já si rád zahrát přijdu ale hru teda zdržovat trochu budu :-D ale jinak bych chtěl objet i něco v zahraničí slovinsko,rakousko, maďarsko no uvidíme podle času a peněz jelikož čekáme prirustek :) takže je tu ještě verze že se k nám někdo přidá na cestu za hranice :)

Kdyz poradně potrenujes v zimě a na jaře tak zdržovat nebudeš :) ani my nepřišlo ze by jsi při hře nějak zdržoval, jen někdy hraješ druhou ránu z jiné fairwaye, ale takových je nás víc 😀 a k přírůstku - to vidím pomalu už na nějaký mikrobus 😂
 
Kdyz poradně potrenujes v zimě a na jaře tak zdržovat nebudeš :) ani my nepřišlo ze by jsi při hře nějak zdržoval, jen někdy hraješ druhou ránu z jiné fairwaye, ale takových je nás víc 😀 a k přírůstku - to vidím pomalu už na nějaký mikrobus 😂
Jak z jiné fairwaye :-D :-D :-D no uvidíme mám komplet set nový takže než si zvyknu budu zdržovat 🙃
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom