Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tour de Moravia

Ty už jsi asi nezdravě dlouho střizliv, což? Nepoznáš, že můj idol je divoký nespoutaný tazmánský čert Taz a ne nějakej "nas mnogo" vlk? :p
Tak promiň. Já myslel, že je to Tvoje fotka z občanky...
 
Здравствуйте, дорогие друзья.

Для нас большая честь, что вы хотите узнать наш регион. Я попрошу моего друга Путина оказать вам максимальную заботу. Два танка и 30 милиционеров все еще будут в вашем распоряжении. Они не будут охранять вас, но они будут нести ваше оружие для гольфа.

Наши девушки всегда будут в вашем распоряжении, когда вам нужно найти свои яйца. Еще можно приехать, я устрою экскурсию в рабочий лагерь на урановых рудниках.

Мы с нетерпением ждем нашей встречи.
Zobrazit přílohu 9148
sovětský golfista - náě vzor!
 
Já už mám delší dobu přesně stejný plán ale jsem na to sám a to není vono. A navíc jsem ještě dál než z Prahy. Pokud k tomu výletu nemáš parťáka, nebo by ti nevadil jeden navíc, rád bych se přidal. :)
Jezdíme takhle každé léto s kamarády. Ale tohle rozhodně není jediná věc, co bych chtěl za léto podniknout :D Takže nějakému jednodennímu výletu na nové hřiště jsem otevřen. :cool:
 
Jezdíme takhle každé léto s kamarády. Ale tohle rozhodně není jediná věc, co bych chtěl za léto podniknout :D Takže nějakému jednodennímu výletu na nové hřiště jsem otevřen. :cool:
Tak je to jasný ... vyplašili jste ho ... 😂 😜 ... víc než jeden den s námi v zádech nedá ... :p
 
Tak je to jasný ... vyplašili jste ho ... 😂 😜 ... víc než jeden den s námi v zádech nedá ... :p
jeden den je safe - ještě byste mě pak nakazili ruštinou :D
 
Nicméně otevřel námět, který mě zajímá. Když nám @davidfara dal najevo, že s námi nepočítá, našel by se tu někdo jiný, kdo by takový prodloužený víkend na severu Moravy (Kravaře, Šilheřovice, Lipiny, Ropice, Ostravice, Čeladná) někdy v létě absolvoval sa mnoj?
 
Mám maturitu z ruštiny, text jsem zvládla přečíst i pochopit obsah, Kaťušu umím zazpívat celou (ale poslouchat se to nedá), mám keramickou láhev ve tvaru kozáka plnou nějaké "goriločky" (ta je teda ukrajinská), věk na tzv. rakev tour ( tak u nás říříkají senoirske tour) mám taky. Rada bych se vetřela do vaší společnosti ;)
 
Mám maturitu z ruštiny, text jsem zvládla přečíst i pochopit obsah, Kaťušu umím zazpívat celou (ale poslouchat se to nedá), mám keramickou láhev ve tvaru kozáka plnou nějaké "goriločky" (ta je teda ukrajinská), věk na tzv. rakev tour ( tak u nás říříkají senoirske tour) mám taky. Rada bych se vetřela do vaší společnosti ;)
Já tě rozhodně beru do party ale na pokoj si tě vzít nemůžu (to by se na mě moje drahá asi malilinko hněvala). Hodil by se mi hlavně někdo na sdílení cimry a taky dlouhou cestu do těch bohem zapomenutých končin. ;)
 
Já tě rozhodně beru do party ale na pokoj si tě vzít nemůžu (to by se na mě moje drahá asi malilinko hněvala). Hodil by se mi hlavně někdo na sdílení cimry a taky dlouhou cestu do těch bohem zapomenutých končin. ;)

Pokud by mi vyšel termín, tak se rád připojím :) Nicméně jsem z Jihu Moravy, takže asi nebudu moci zajistit sdílení i celé cesty :D
 
Já tě rozhodně beru do party ale na pokoj si tě vzít nemůžu (to by se na mě moje drahá asi malilinko hněvala). Hodil by se mi hlavně někdo na sdílení cimry a taky dlouhou cestu do těch bohem zapomenutých končin. ;)
Ja bych se taky rad pridal, ale beru jednoluzak, neb chrapu a nesnasim, kdyz mi nekdo do toho chrape 😀
 
Nicméně otevřel námět, který mě zajímá. Když nám @davidfara dal najevo, že s námi nepočítá, našel by se tu někdo jiný, kdo by takový prodloužený víkend na severu Moravy (Kravaře, Šilheřovice, Lipiny, Ropice, Ostravice, Čeladná) někdy v létě absolvoval sa mnoj?

My tam byli s @requo loni, ale rád si tu zopakuju, ty hřiště za to stojí. Takže pokud klapne termín, rád ti budu kazit celý víkend!
 
Já tě rozhodně beru do party ale na pokoj si tě vzít nemůžu (to by se na mě moje drahá asi malilinko hněvala). Hodil by se mi hlavně někdo na sdílení cimry a taky dlouhou cestu do těch bohem zapomenutých končin. ;)
já bych se k Martě z fleku přidala. Zpívat neumím ale budu třeba tlouci do bubínku :p (ovšem ne svojí holí)
 
OK, začíná to vypadat zajímavě. Abychom tady nezneužívali Davidovo vlákno vytvořím nové. Zkusím navrhnout nějaké termíny a uvidíme co se z toho vyvine. ;)
 
já bych se k Martě z fleku přidala. Zpívat neumím ale budu třeba tlouci do bubínku :p (ovšem ne svojí holí)
Když mi spraví koleno, přidala bych se k vám ráda. Tam je to pro mě taky za Uralem... ;)
 
OK, začíná to vypadat zajímavě. Abychom tady nezneužívali Davidovo vlákno vytvořím nové. Zkusím navrhnout nějaké termíny a uvidíme co se z toho vyvine. ;)
Klidně pokračujte :D třeba mě to naláká a pojedu dvakrát :D
 
Já tě rozhodně beru do party ale na pokoj si tě vzít nemůžu (to by se na mě moje drahá asi malilinko hněvala). Hodil by se mi hlavně někdo na sdílení cimry a taky dlouhou cestu do těch bohem zapomenutých končin. ;)
ubytko s tebou by mi doma taky nejspíš neprošlo, ani se ptát nebudu :cool:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom