Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na rodinné fee?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Léto se blíží a výlety s ním spojené s rodinou taky. Rád bych vás poprosil o tipy a doporučení na dobrá rodinná fee, aneb kde a jak spojit výlet s golfem. Jde mi o dobrou cenu za 3-4 flajt, klidně i v týdnu - cenově výhodně. Třeba se z toho najdou i nějaká šikovná doporučení. Ideální i devítky. A možnost jídla, cenově rozumného.

Vzorové rodiny a skupiny pro doporučení (1 flajt):
  • muž + žena + 1 dítě
  • muž + žena + 2 děti
  • 4 kamarádi
 
Upraveno:
A na začátek jsem přidal rovnou Líšnici, kde se mi pojetí líbí moc:
  • Rodinný flight pro max. 4 hráče na 9 jamek - 1.500,- Kč.
  • Narozeninový flight pro max 4 hráče na 9 jamek - 1.000,- Kč (platí týden před a týden po datumu narozenin).
  • 4 za cenu 3 - při obsazení celého flightu hrajete za cenu 3 fee.
 
Akce pro deti do 15 let sobota 1.7. hraji zdarma.
 

Přílohy

  • IMG_9661.JPG
    IMG_9661.JPG
    83,3 KB · Zobrazení: 237
A na začátek jsem přidal rovnou Líšnici, kde se mi pojetí líbí moc:
  • Rodinný flight pro max. 4 hráče na 9 jamek - 1.500,- Kč.
  • Narozeninový flight pro max 4 hráče na 9 jamek - 1.000,- Kč (platí týden před a týden po datumu narozenin).
  • 4 za cenu 3 - při obsazení celého flightu hrajete za cenu 3 fee.
No, jste celá rodina členi v Hořehledech, tak na Líšnici hrajete za půlku, nepotřebuješ řešit zrovna tam jinou akci..
 
Jak jsme byli o víkendu v Telči, tak nabízejí startovné celého flightu za 1900,- myslím ze to bylo omezeno na některé všední dny. Vzhledem ke vzdálenosti jsem to neřešil-vím, ze to nevyužiji.
 
V Krumlově mají ve všední dny (někdy v odpoledních hodinách, je třeba se podívat přesně) celý flight za 1200, o víkendu totéž za 1600.
Za 18 jamek na takovém hřišti podle mě paráda.
Dále kromě soboty berou vouchery 1fee2hraci.
Taky mají jakýsi pas (kartu), platí na sezónu, který když si koupíš, hraješ za 500 kdykoliv. Mám za to, že mi manažerka říkala, jak tam jezdíme ve dvou, že stačí jedna karta a za 500 hrajeme oba.
Maj tam toho spoustu, každý si vybere.
 
No, jste celá rodina členi v Hořehledech, tak na Líšnici hrajete za půlku, nepotřebuješ řešit zrovna tam jinou akci..

Jj, beru to ale jako tipy pro kohokoli s rodinou, nezavisle na clenstvi. Ten Krumlov bypada na tohle a na vylet paradne, diky za tip.
 
Měli jsme akci 3 + 1 zdarma asi 3 roky a nepoužili jsme to ani jednou. Hlavním důvodem bylo, že vždycky se v té skupině 4 lidí našli kombinace dalších slev (reciprocity, děti, vouchery), které dohromady dávaly stejnou nebo i větší úlevu než tahle sleva samotná.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom