Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Přílohy

  • BC32D45E-B2C5-4BF7-ACDF-ED98982E6C23.jpeg
    BC32D45E-B2C5-4BF7-ACDF-ED98982E6C23.jpeg
    69,3 KB · Zobrazení: 147
Karlštejn neznám, ale voucher na 18 jamek za 1.500 Kč mi nepřijde jako dobrej deal, když mi Teetime ukazuje stejnou nebo lepší cenu ještě před zohledněním reciprocity nebo platby kartou.
To je otázka. Pro ně ještě není sezóna. A jestli budou mít v sezóně zase hru za 3000, voucher bude najednou vypadat o dost výhodnější 😉
 
Objevilo se mi na Instagramu. Prebytky z burzy na Cernem Moste
 
Na bagosport.cz mají pěkné slevy na UA vybavení. Vztahuje se i na zlevněné zboží - koupil jsem dvě trička, která byla zlevněna na 1100 Kč, v akci 1+1 mě jedno vyšlo na 550 Kč. Pro ty, co nosí UA, je to super akce...

Zobrazit přílohu 31930

Pro členy IDNES PREMIUM
1660074044970.png

Všichni předplatitelé iDNES Premium budou mít garantovanou celoroční slevu 40 % na značky Under Armour, 4F, Trespass, DLX, Protest, Cruz, Whistler, Weather Report, Virtus, Mols, Athlecia a Endurance, a 20 % na veškeré ostatní značky.

Navíc čtyřikrát ročně se sleva na zmíněné značky zvýší na 50 %.

Vše funguje přes speciální vstup na e-shop BaGo Sport, kam se přes kód dostanou pouze členové iDNES Premium.

Kdyby se stalo, že veřejná verze e-shopu bude mít slevu vyšší, než jakou mají členové iDNES Premium, bude dorovnána na stejnou hodnotu.

V průběhu roku pak budou další akce s většími slevami na vybrané zboží.
 
No, je důležité být připraven na Nearest! :-D

549FF3E8-C9C9-4FC7-9B53-F67BB39FD802.jpeg

Dneska v Lidlu. Asi za 150 Kč. Je důležité být připraven, že i ta nejméně povedená rána může být nakonec ta nejlepší! :-D
 
Upraveno:
No, je důležité být připraven na Nearest! :-D

Zobrazit přílohu 32443

Dneska v Lidlu. Asi za 150 Kč. Je důležité být připraven, že i ta nejméně povedená rána může být nakonec ta nejlepší! :-D
Kde mají u nás tak velké grýny? 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom