Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Ostatní TGL - nová liga s Rorym a Tigerem

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
S
Jestli tomu rozumím, tak to bude nějaká noční show v době trvání cca 2 hodiny, kde se utkají tříčlenné týmy v nějaké hře která bude zalo
Super nějak se to přerušilo., Tak budu pokračovat. Založena na golfových dovednostech realizována v nějakém malém areálu, kde vsichni vidí na všechno. Nevím jestli to bude mít ještě s klasický pojatým golfem něco společného.
 
S

Super nějak se to přerušilo., Tak budu pokračovat. Založena na golfových dovednostech realizována v nějakém malém areálu, kde vsichni vidí na všechno. Nevím jestli to bude mít ještě s klasický pojatým golfem něco společného.
Tak to jsem z toho textu také pochopil.
Jde o tu „technologii”, co tím myslí. No uvidíme.
Mne spíš zaráží, že to bude v pondělí po turnaji. Sice to bude jen 18 hráčů, ale nejspíš v tomto případě nebudou hrát 2 turnaje po sobě. Už takhle to je časově náročné.
Je fakt, že golf nějakou „injekci” potřebuje, jinak postupně přijde o nové hráče. A taky pro TV jsou současné přenosy (s výjimkou majorů a pár TOP turnajů) ekonomicky nezajímavé, což by pro PGA mohlo znamenat méně peněz z televizních práv.
 
Tak to jsem z toho textu také pochopil.
Jde o tu „technologii”, co tím myslí. No uvidíme.
Mne spíš zaráží, že to bude v pondělí po turnaji. Sice to bude jen 18 hráčů, ale nejspíš v tomto případě nebudou hrát 2 turnaje po sobě. Už takhle to je časově náročné.
Je fakt, že golf nějakou „injekci” potřebuje, jinak postupně přijde o nové hráče. A taky pro TV jsou současné přenosy (s výjimkou majorů a pár TOP turnajů) ekonomicky nezajímavé, což by pro PGA mohlo znamenat méně peněz z televizních práv.
Včera AB říkal, že simulátory....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom