Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Takže dobrý večer...:-)

Prosa

Člen fóra
Jméno
Honza
Klub
Loreta Pyšely
HI (HCP)
+- 21
Ahoj všem golfistkám a golfistům,

nevím, jestli je dnešek dobrý den na další vstup na jamku, ale snad si ostudu neudělám a některým z vás alespoň trochu zlepším náladu.

Už to tady sleduju hodně dlouho a poslední dobou mě přestalo bavit resetovat prohlížeč po 10 zobrazených stránkách, takže jsem se rozhodl...

Něco málo o mně:
golf sleduji již hrozně dlouho v televizi, poprvé jsem viděl Masters v roce, kdy ho vyhrál A. Cabrera (2009), a hrozně mě to baví. Taky ho hraje hodně kamarádů, ale bohužel jsou daleko na běžné hraní...
ZK: 2018, od té doby členem v Pyšelích (základní členství)
oblíbená hřiště: Pyšely, Mnich, Čertovo Břemeno, Štiřín (tam to mám nejblíž)...
spoluhráči: občas manželka, dcery nikdy, sestra často (pokud je zrovna v ČR)

Tak to by na první dobrou mohlo stačit...
 
Ahoj všem golfistkám a golfistům,

nevím, jestli je dnešek dobrý den na další vstup na jamku, ale snad si ostudu neudělám a některým z vás alespoň trochu zlepším náladu.

Už to tady sleduju hodně dlouho a poslední dobou mě přestalo bavit resetovat prohlížeč po 10 zobrazených stránkách, takže jsem se rozhodl...

Něco málo o mně:
golf sleduji již hrozně dlouho v televizi, poprvé jsem viděl Masters v roce, kdy ho vyhrál A. Cabrera (2009), a hrozně mě to baví. Taky ho hraje hodně kamarádů, ale bohužel jsou daleko na běžné hraní...
ZK: 2018, od té doby členem v Pyšelích (základní členství)
oblíbená hřiště: Pyšely, Mnich, Čertovo Břemeno, Štiřín (tam to mám nejblíž)...
spoluhráči: občas manželka, dcery nikdy, sestra často (pokud je zrovna v ČR)

Tak to by na první dobrou mohlo stačit...
Normálně nevítám, ale dnes musím :)
Děkuji za ukázkový vstup na 19.jamku a přeji krásný, dlouhodobý pobyt. Protože jsi mi udělal velkou radost, tak bych ti rád ke vstupu věnoval 2 fee Po-Ne s bugynou na hřišti Malevil. Předání provedeme v SZ
 
Normálně nevítám, ale dnes musím :)
Děkuji za ukázkový vstup na 19.jamku a přeji krásný, dlouhodobý pobyt. Protože jsi mi udělal velkou radost, tak bych ti rád ke vstupu věnoval 2 fee Po-Ne s bugynou na hřišti Malevil. Předání provedeme v SZ
Moc děkuji za milé přivítání, čekal jsem cokoliv, jen ne toto:up:
Zkusím tedy tu SZ...
 
@Prosa: Ahoj, vítej na Jamce! Každý den je dobrý a správný okamžik pro vstup, resp. načasování, se cení o to víc. Už za to Ti patří dík!

K tomu omezení na 10 vstupů pro nepřihlášené: jo, to je trochu otravné, hlavní důvod toto opatření má, že snižuje zdroje dostupné pro chod 19.jamky pro různé automatické nástroje, které pak prolézají celý web a tím ho výkonnostně vytěžují na úkor "živých" lidi. A pak tedy i jako motivace přijít mezi nás a obohatit nás novými pohledy na věc.

Ad Štiřín - co na něj říkáš, jak se to líbí v poslední době, jak se zkracuje, předělává a tak? Mně osobně mrzí třeba nepoužívaná zadní odpaliště na 6. Na druhou stranu jamka předchozí, 5. je v novém konceptu vykácených stromů výrazně jednodušší, než byla, nebo mi alespoň přijde. No nic, to patří asi víc sem Štiřín.

Takže ještě jednou, vítej a ať se Ti mezi námi líbí!
 
Upraveno:
@requo: díky za přivítání, náčelníku:) Jo, těch 10 vstupů chápu.

Štiřín: na 6 už pamatuju jen ta společná odpaliště, 5 se po vichřici opravdu hodně zjednodušila. Od té doby, co vloni na podzim přišli o pozemky, tak jsem tam nebyl, takže jsem kratší (tuším že) 3 a 4 neviděl. Ale mám to tam rád, hlavně zjara, jako všichni... Pro začátečníky těžké hřiště, ale zase málo lidí a jako devítka ideální po práci... Jo, a byly to první greeny "opravdového" hřiště, na kterých jsem stál:)

Ještě jsem o sobě včera nenapsal, že zas tak často jako většina tady z vás na hřištích nehraju, mám za sebou zatím jen 9 turnajů. Jeden rok před ZK jsem taky občas zajel na Konopiště na public, sice dražší, ale když to šel člověk víckrát (já většinou 4x), tak to šlo.

Jo, a za domácí úkol ještě časem přepočítám ta odehraná hřiště, jestli už jich náhodou nebylo 25;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom