Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Sobota 18.8.2018 - nemám kde hrát...

Stav
Uzamčeno.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
V České Lípě jsou 2 turnaje po sobě a mně se tam nechce. Nemáte pro mě někdo nějaký nápad? Běžná hra nebo turnaj, je mi to celkem fuk. Úplně přes celou republiku by to být nemuselo. ;)
 
Mam TT 10:20 na Cernem Moste. Kdyz budes mit chut. Pripadne kdokoliv dalsi;)
 
Mam TT 10:20 na Cernem Moste. Kdyz budes mit chut. Pripadne kdokoliv dalsi;)
Není nesmysl hrát dopoledne, když mají tu akci prazdninovou? Teda pokud nejsi členem..
 
Jsem... navic odpoledne je tam odpoledne turnaj a v nedeli nemuzu:(
 
V České Lípě jsou 2 turnaje po sobě a mně se tam nechce. Nemáte pro mě někdo nějaký nápad? Běžná hra nebo turnaj, je mi to celkem fuk. Úplně přes celou republiku by to být nemuselo. ;)
U nás je "Klobásový turnaj", je to jeden z tour takovýchto turnajů, myslím golf klubu Hradec. Uvažovala jsem, že bych šla...kdyby se ti chtělo...ale je to právě skoro přes celou republiku:cool:
 
U nás je "Klobásový turnaj", je to jeden z tour takovýchto turnajů, myslím golf klubu Hradec. Uvažovala jsem, že bych šla...kdyby se ti chtělo...ale je to právě skoro přes celou republiku:cool:
Dík , asi spíš zkusím ten Čerňák, ještě jsem tam nebyla. Tvým směrem bych jela někdy až bych byla o víkendu sama doma a nemusela se vracet...;)
 
Mam TT 10:20 na Cernem Moste. Kdyz budes mit chut. Pripadne kdokoliv dalsi;)
Dík, zkusila bych to. Ještě jsem tam nebyla, tak ráda půjdu se znalcem. :) Mám se přidat přes Tee Time? Snad nezaspim. :p
 
Dík, zkusila bych to. Ještě jsem tam nebyla, tak ráda půjdu se znalcem. :) Mám se přidat přes Tee Time? Snad nezaspim. :p
Tak se pridej na TT. :) Sejdeme se na drivingu, budu se tesit ;)
Jeste se nekdo prida...
 
Tak se pridej na TT. :) Sejdeme se na drivingu, budu se tesit ;)
Jeste se nekdo prida...
Trefim?
 
Je to pres silnici. Musis zaparkovat ne na driving, ale smerovka na recepci/restauraci. Tam se odbavit a pak po moste prejit na driving, kolem ktereho jdou prvni tri jamky....
Takze trefis, proc bys nemela....;)
 
Je to pres silnici. Musis zaparkovat ne na driving, ale smerovka na recepci/restauraci. Tam se odbavit a pak po moste prejit na driving, kolem ktereho jdou prvni tri jamky....
Takze trefis, proc bys nemela....;)
Dík za nápovědu, to jsem přesně potřebovala. :cool:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom