Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Slavíte golfově Nový rok?

Slavíte golfově Nový rok?

  • Ano, ale jen s přáteli - bez holí (žranice, setkání...)

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    18

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
novyrok.png


Někteří mají golfový zimní spánek, někteří se snaží tu svoji závislost pravidelně léčit návštěvou simulátoru. A někteří nemohou bez golfu a svých přátel být ani v zimě. Co vy a váš vstup do nového roku, slavíte ho nějak golfově? Například poměrně oblíbeným Novoročním odpalem? Příp. pokud někde dovolí počasí, tak Novoročním turnajem? Nebo jen setkáním s přáteli golfisty? A pokud se účastníte, jak takový novoroční oslava ve Vašem klubu vypadá?

Případně - pořádá letos váš klub něco takového? A co? :)
 
S železnou pravidelností pořádám mělnický novoroční odpal. Bydlím zde: https://mapy.cz/s/ducevokete, což evokuje možnost najebat pár kopáčků do řeky. Naznačený směr odpalu vyžaduje v případě ambicí k přestřelení
1) značné úsilí
2) pozornost ostatních ke kontrole, zda se na druhém břehu nenachází nejací blázni.
Po odpalu jdeme k nám domů.
Vstupenkou jsou zbytky ze silvestrovské tabule. Já podávám polévku vývarovou, taženou 12 hodin, a polévku vyprošťovací, tedy dršťkovou
Občas je to lepší mejdan, než Silvestr.
Jednou u nás bylo 27 lidí :D
 
Na Kotlině se pořádá jak vánoční tak i novoroční odpal.Já ale patřím k těm,kteří se toho neúčastní. Jsem v tomto směru usedlý,neurotický a permanentně nasra.... dědek :D Už pár let jsem ve stádiu neslavení čehokoli.Silvestra upřímně nesnáším.Vždy čekám,až zkončí ohňostroj a ukončí se ten neskutečný rachot a mohu jít spinkat. Já se bavím jenom na golfu ve společnosti příjemně naladěných lidiček. Golfu zdar a ať vás v roce 2023 potkám co nejvíce :up::up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom