Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Šlápnutí vedle

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Které golfové vybavení, co jste si pořídili, dostali, přáli bylo pro vás velké šlápnutí vedle? Vzpomenete si za svoji golfovou kariéru, které vaše nákupy či dary pro vás vás vůbec neoslovily nebo naopak po pár dnech přišlo rozčarování?

Toto vlákno se dá pojmout i jako doporučení, co dávat zlobivým golfistům pod stromeček. :-D
 
k věci: koupil jsem si před dobou takovou věc na ruku (loket) abych kontroloval, že neohýbám. Když ohneš ruku, tak to praskne. Měl jsme jí jednou od té doby leží doma.
TB2FqbmaFXXXXbeXpXXXXXXXXXX_!!261739085.jpg
 
před pár dní k narozeninám - sada golfových propisek, na omluvu dárců - kamarádky negolfistky :D myslím, že doplní @requo zásoby cen na turnaje 19. jamky ;)
 
Upraveno moderátorem:
Jerryho. Tím lze strašit spolehlivě koholiv
A helemese, mám nového adepta na střelnici jako terč. Já ho měl za takovýho tichýho slušnýho chlapce ...
Od této chvíle dávej velký pozor, za každým rohem může na tě číhat nepříjemné překvápko.;)
Ze mě klidně, ale z mýho nádobíčka si nikdo ale opravdu nikdo srandu dělat nebude ... :down:
 
Manuální počítadlo do kapsy/na bag (koupě za první vyhraný poukaz dogolfshopu :D) slouží jen jako přívěsek na bagu, brousek drážek na železa zrovna tak :rolleyes:. Plast na rovné čáry na míčku jsem po prvním týdnu přestal používat :D.
Swing analyzer na ruku jsem vyzkoušel, podíval se znechuceně na svů švih a znovu už bych to nepoužil :D
 
Na zacatku golfovani jsem si na sportsdirectu koupil golfove boty dunlop v cene asi 300,- (jako vzdy sleva z 50000,-). Na prvni pohled kozena/kozenkova cernobila golfova bota.
To co prislo, to se nedalo popsat slovy. Cela bota byl odlitek z plastu. Byly to vlastne crocsy. Nesedela ani velikost, hruza hruz.

Tak jsem je poslal pres bazos pryc a dle meho dodnes putuji po aukru. :D
 
Mé největší golfové šlápnutí vedle byl asi můj první golfový "kamarád". Levák, hajzlík a vexlák až nad půdu. Na půdu je málo. Na aukro jsem ho nedal. Jsem moc velký dobrák na to abych ho někomu nadělil... ani za odvoz.
 
Na zacatku golfovani jsem si na sportsdirectu koupil golfove boty dunlop v cene asi 300,- (jako vzdy sleva z 50000,-). Na prvni pohled kozena/kozenkova cernobila golfova bota.
To co prislo, to se nedalo popsat slovy. Cela bota byl odlitek z plastu. Byly to vlastne crocsy. Nesedela ani velikost, hruza hruz.

Tak jsem je poslal pres bazos pryc a dle meho dodnes putuji po aukru. :D
Zas za 300 nejsou ani ty Crocsy, takže vlastně fakt, že k tomu byla i krabice a tkaničky, byl bonus:up:
 
Zas za 300 nejsou ani ty Crocsy, takže vlastně fakt, že k tomu byla i krabice a tkaničky, byl bonus:up:
Ta vec nejde popsat slovy.
Nasel jsem odkaz na podobne (ty me byly cernobile): https://www.amazon.co.uk/DUNLOP-WATERPROOF-WINTER-SHOES-BLACK/dp/B00FG2R5SM

Ono se to proste tvari jako nejaka normalni bota... jsou tam udelane i svy... kdokoliv to kdy videl, tak se smichy rozbrecel. To nelze popsat ani slovy jako fake. Proste golfove holinky, kde je podrazka z tenke gumy...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom