Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Skandální odhalení (aneb o původu koronaviru Covid 19 a důvodech pandemie)

454C9CC1-4392-4396-83FF-EB259DB4638F.jpg


Nebudu popisovat události, které nastaly na přelomu roku 2019 a 2020 v Číně a vedly k zavření golfových hřišť v České republice v březnu tohoto roku.
To vše se stává nedůležitým ve chvíli, kdy vyšlo najevo, co je cílem celé té patálie a kdo v ní má prsty.
Ano, i já jsem tápala, když jsem užaslá sledovala, že nákaza, která se šířila kdesi na druhém konci světa, přeskočila do okolí Milána a odtud k nám.
V čem je háček, jsem začala tušit, když ministr vnitra na tiskové konferenci plný emocí prozradil, že je to válka! A vzápětí se v některých médiích konečně objevilo, co za válku to je: hybridní!
Rozumíte? HYBRIDní!
Svět miluje zkratky.
Ale každá zkratka může být rozluštěna.
"Tak proto se zavřela hřiště!", křičel můj rozum. "Tak tady je konečně vysvětlení!" potvrzovala intuice.
Je mi jasné, že kdo nepropadl golfu, musí považovat rozluštění důvodů současné pandemie za trochu přitažené za vlasy. Ale my, co jsme k němu méně či více přičichli, víme velmi dobře, že nejsem daleko od pravdy:
Vždyť za jakých jiných okolností, než v době golfové války, by asi mohlo dojít k uzavření golfových hřišť? Těch nevinných rezervoárů klidu a míru?
Dobrá, víme už co je příčinou.
Ale kdo válku rozpoutal a proč?
Jde o zdroje, moji milí. V každé válce jde jen a jen o zdroje. A ty souvisí s přepočty HCP na HI. A machinacemi jednotlivých federací v rámci těchto přepočtů.
Skutečně nevidíte, že se "záhadný" virus začne šířit téměř shodně s prezentací nově počítaného HI?
Vy jste si nevšimli, jak se "shodou okolností" snížila hodnota pracně vybojovaného HCP těch největších pracantů?
Jak neuctivé výsledky leckdo z nich získal sprostými machinacemi golfových predátorů, leckdy i mezinárodních HI spekulantů?
A jak se nyní v době zavřených hřišť může kterýkoli postižený legitimně bránit? Když nejsou turnaje?! Co?!
To není jen problém naší země! To je problém celosvětový!
A kdo to nepochopil, toho virus, který zavřel hřiště, přinutí! I k němu dorazí. I u něj zavře hřiště!

Vím, je to těžké neházet v téhle době hole do žita.
Ale poučme se z minulosti.
Vzpomeňme na husity. Samozřejmě pro vedení války postrádali veškerý výcvik. Ale jejich výhodou byla jejich kázeň v kombinaci s velením, které pocházelo z řad, ve válkách již zkušené, drobné šlechty.
A zde hledejme inspiraci! Golfové predátory porazíme tím, že se v této době zavřených hřišť vyzbrojíme tréninkovou kázní a s chutí budeme improvizovat tak dlouho, než nepřítel pochopí, že se golfu ani HI nezmocní.
A jako husité, po skončení sevření, vyrazí řada z vás na rejsy (spanilé jízdy), kde budete v potu tváře vybojovávat spravedlivé přepočty a lepší zítřky.
A své úspěchy budete s vášní popisovat zde na 19.jamce, v tuzemské golfové Bibli.

Neztrácejte dech ani optimismus.
Tak to má být.
A tak to bude!
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom